Menu

Błyskawiczna Reakcja

100 % of 100
(9 opinii)
95,01 zł

Opis produktu Błyskawiczna Reakcja

Jest to wspaniała gra imprezowa, łącząca w sobie elementy zabawy i strachu w równych proporcjach. Jest to gra nerwów, gdzie decyzje trzeba podejmować szybko a na przegranego czeka zasłużoną kara: porażenie prądem (wersja Rewanż) lub wstrząsy (wersja Junior)! Emocje zapewnione.

W Błyskawiczną Reakcję grać może od 2 do 4 osób. Na okrągłej podstawce znajdują się 4 drążki. Każdy z graczy wybiera swój drążek, ustawiamy liczbę graczy i naciskamy centralny przycisk na konsoli. Całość ożywa - rozpoczyna się upiorne przedstawienie, budząca grozę kakofonia dźwięków i świateł.

Wersja Reloaded:

blyskawiczna_rewanzNajgorsze jednak zaczyna się w momencie, gdy muzyka milknie. Ostatnia osoba, która w tym momencie przyciśnie znajdujący się w drążku przycisk zostanie porażona prądem. Okrzyk ulgi wydobywa się z ust zwycięzców, okrzyk bólu wyda z siebie przegrany. Napięcie podczas gry jest prawie tak samo bolesna jak samo porażenie po przegranej.


Są dwie wersje gry i dwa rezultaty. W pierwszej wersji, tylko najwolniej reagująca osoba zostaje lekko porażona prądem, ku uldze swych szybszych towarzyszy, ale w wersji drugiej to najszybsza osoba unika szoku, a porażone są pozostałe osoby. Zadziwiające, jak szybko poprawia się czas reakcji po kilku rundach gry. Można wybrać pomiędzy dwoma natężeniami prądu, w zależności od samopoczucia.

Wersja Junior:

blyskawiczna_juniorTa wersja przeznaczona jest dla młodszych graczy oraz osób mających problemy z sercem. Zasady gry są bardzo podobne do wersji Rewanż, jednak zamiast porażenia prądem, osoba przegrywająca zostanie poddana tylko lekkiemu wstrząsowi poprzez wibrujący drążek.


Opis:

  • Błyskawiczna Reakcja
  • Wymiary:


   1. Konsola: 13 x 3 cm
   2. Drążki: 11 x 2 x 2cm

  • Zasilanie: 3 x bateria AAA (baterie nie są dołączone do produktu)
  • Błyskawiczna Reakcja Reloaded nie jest zabawką i dlatego przeznaczona jest do użytku wyłącznie przez osoby powyżej 14 roku życia.    * Błyskawiczna Reakcja Junior przeznaczona jest do użytku przez osoby powyżej 6 roku życia

 

LightningReactionRevenge_reka

Uwaga: Błyskawiczna Reakcja Reloaded poraża prądem i choć natężenie jest zupełnie bezpieczne dla zdrowego człowieka to może zakłócać pracę urządzeń elektrycznych takich jak rozrusznik serca. Nie powinny go używać osoby cierpiące na epilepsję lub podobne schorzenia. Urządzenie nie jest wskazane dla kobiet w ciąży.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Błyskawiczna Reakcja
Twoja ocena
© Wszystkie prawa zastrzeżone | 2006 - 2023 | Ministerstwo Gadżetów Agencja reklamowa GOODPIX