Menu

Demotywujący Papier Toaletowy

100 % of 100
(5 opinii)
18,50 zł

Opis produktu Demotywujący Papier Toaletowy

Przedstawiamy długo oczekiwany Demotywujący Papier Toaletowy, który powstały we współpracy z serwisem demotywatory.pl. Najlepsze projekty zostały wybrane przez użytkowników tego serwisu. Kilkaset tysięcy zakręconych ludzi nie może się mylić - więc czym prędzej kup papier i ciesz się nowymi doznaniami.


Demotywujący Papier Toaletowy jest dostępny w 3 wersjach: Drut Kolczasty, Toiletbook oraz Papier Geniusza.


Drut Kolczasty:papier_toaletowy_drut_kolczasty_3034

Wydawałoby się, że w przypadku papieru toaletowego trudno wymyślić coś niebanalnego i zaskakującego. A przecież dla takiego twardziela jak Ty nie nadaje się papier dla zwykłych śmiertelników, a tym bardziej pachnące kolorowe taśmy w kwiatki, jakie królują teraz w sklepach! Na szczęście mamy dla Ciebie wyjątkowy papier toaletowy!

Dzięki niemu poczujesz się we własnej toalecie niczym Rambo! Nasz papier przedstawia bardzo realistyczny drut kolczasty i gwarantujemy, że nikt oprócz Ciebie nie odważy się go tknąć! Taki papier możesz sprezentować także kumplowi – na pewno będzie to zabawny i niebanalny upominek.

Projekt został zainspirowany pracą użytkownika Jacahehe

Opis:

  • papier toaletowy z narysowanym drutem kolczastym
  • zabawna ozdoba toalety
  • Świetny pomysł na prezent z humorem


Toiletbook:papier_toaletowy_toiletbook_3015

Facebook to kultowy portal społecznościowy, który znamy wszyscy. Od dawna powstają gadżety inspirowane facebookowym „Lubię to!”, ale takiego jak ten jeszcze nie widziałeś! Prezentujemy Toiletbook – papierowo-toaletowy odpowiednik Face’a! Wyglądem przypomina oryginał, ale idzie o krok dalej – na nim możesz podzielić się swoją toaletową myślą!

Masz szansę wypisać tu wszystkie aktualne sprawy do załatwienia lub problemy, którymi się zadręczasz, i wybrać wariant "Lubię to" lub „Mam to w d****”, co jest adekwatne do sytuacji, w której możesz użyć Toiletbooka;-) To bez wątpienia świetny i zabawny prezent dla wielbicieli portalu oraz długich posiedzeń w toalecie.

Projekt został zainspirowany pracami użytkowników o pseudonimach SPIN i ZIELONY90


Opis:

  • papier toaletowy inspirowany Facebookiem
  • zabawny i praktyczny gadżet do toalety
  • świetny i zaskakujący prezent


Papier Geniusza:papier_geniusza_3013

Jeśli jesteś człowiekiem głodnym wiedzy, o szerokich horyzontach i każdą wolną chwilę poświęcasz na dokarmienie wiedzą swojego szlachetnego umysłu, to mamy dla Ciebie idealny gadżet! Ponieważ w toalecie jest zbyt mało miejsca na przepastne encyklopedie, to pokaźną część wiedzy zgromadzonej do tej pory przez ludzkość postanowiliśmy umieścić na papierze toaletowym!

Dzięki Papierowi geniusza możesz poznawać nowe wzory matematyczne i uczyć się najważniejszych dat oraz faktów nawet podczas posiedzeń w toalecie. Ten papier pewnie nie raz uratuje Cię przed ważną klasówką z matematyki, historii, fizyki, geografii czy chemii, kiedy akurat miałeś ważniejsze rzeczy na głowie niż nauka. A jeśli nie cierpisz się uczyć i chcesz dać temu wyraz - to po prostu użyj papieru zgodnie z przeznaczeniem;)

Projekt został zainspirowany pracą użytkownika marcycek3

Opis:

  • papier toaletowy z ważnymi wzorami i wydarzeniami (matematyka, fizyka, chemia, geografia i historia)
  • umożliwia naukę podczas przebywania w toalecie
  • zachęci każdego do poszerzania wiedzy
  • zaskakujący i zabawny prezent dla każdego


Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Demotywujący Papier Toaletowy
Twoja ocena
© Wszystkie prawa zastrzeżone | 2006 - 2023 | Ministerstwo Gadżetów Agencja reklamowa GOODPIX