Menu

Etui na Koszule Packshi

98 % of 100
(134 opinii)
99,00 zł

Opis produktu Etui na Koszule Packshi

Męczyłeś się cały ranek, aby wyprasować swoją koszulę przed ważnym spotkaniem, ale po włożeniu jej do walizki cały Twój wysiłek poszedł na marne. Wygnieciony kołnierzyk, zagięte mankiety i wymięta koszula – teraz nawet w Armanim wyglądasz jak menel.

Spokojnie, mamy na to rozwiązanie. Jest nim profesjonalne Etui na Koszule Packshi, zaprojektowane do bezpiecznego transportu koszuli. Jest ono dziecinnie proste w użyciu i bardzo skuteczne.

Twarda, dodatkowo wzmacniana obudowa zabezpiecza przed zgnieceniem koszuli nawet w ciasno spakowanej torbie. Specjalnie tłoczona forma dodatkowo ochrania idealny kształt kołnierzyka.

Etui posiada również specjalną podkładkę do składania. Jej zaokrąglone krawędzie i dwu częściowa budowa zabezpieczają wszystkie składane brzegi koszuli. Podkładka zawiera nawet nadrukowane instrukcje krok po kroku, dla najlepszego efektu składania za każdym razem.

Etui jest bardzo praktyczne, lekkie i kompaktowe, idealnie nadające się do podręcznej torby lub plecaka. Wymiary to tylko 36x28x3cm (7cm w kołnierzyku). Czy można chcieć czegoś więcej od Etui na Koszulę?

Jeśli więc często podróżujesz w interesach lub dojeżdżasz do pracy motorem lub na rowerze to spraw sobie ten bardzo praktyczny gadżet.

Etui na Koszule Packshi to znakomity pomysł na prezent dla każdego eleganckiego mężczyzny.

SPECYFIKACJA:

  • Etui na Koszule Packshi
  • Gadżet do bezpiecznego transportowania wyprasowanej koszuli
  • Wymiary: 36 x 28 x 7cm
  • Koszulę składa się wokół wewnętrznej podkładki
  • Etui zabezpiecza koszule również przed kurzem, brudem czy zachlapaniem
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Etui na Koszule Packshi
Twoja ocena
© Wszystkie prawa zastrzeżone | 2006 - 2023 | Ministerstwo Gadżetów Agencja reklamowa GOODPIX