Menu
Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Kuchnia w jaskini batmana, czyli gadżety z Batmanem w Kuchni

U wielbiciela Batmana nie może zabraknąć specjalnego zestawu śniadaniowego oraz kubków z charakterystycznym logotypem nietoperza. Każdy poranny posiłek podany w taki sposób zapewni uśmiech i dużą dozę radości na cały dzień.

Batman akcesoria do domu

W asortymencie Ministerstwa Gadżetów znajdują się również doskonale wyglądające słuchawki nauszne z logotypem batmana, oferujące wysoką jakość dźwięku. Brakujące gadżety z Batmanem w wystroju każdego pomieszczenia, szczególnie pokoju młodzieżowego, zapewni lampa Batmana. Jeżeli to jeszcze nie jest dla Ciebie wystarczające – sprawdź oferowane przez nas inne akcesoria Batmana'a, jak np. lusterko - oczywiście w kształcie nietoperza.

Prawdziwym hitem jest jednak wśród kategorii gadżetów z Batmanem jest projektor, który po zapadnięciu zmroku wyświetli jeden z najbardziej charakterystycznych logotypów superbohatera – czarnego nietoperza na żółtym tle. Logotyp wyświetlany bezpośrednio z obracającego się o trzysta sześćdziesiąt stopni projektora może być widoczny nawet z odległości ośmiu metrów. Wyświetlanie znaku przysporzy ogrom radości, a także rozbudzi wyobraźnię młodszych fanów. Z pewnością prawdziwy Batman zauważy Twój znak!

Dodatkowo projektora można używać jako standardowej lampki nocnej – jest to więc także praktyczny gadżet dla każdego fana komiksów i przygód Batmana.

Gwarancja jakości i oryginalności gadżetów i akcesoriów z serii Batman

Wszystkie akcesoria i gadżety Batmana oferowane przez Ministerstwo Gadżetów posiadają gwarancję jakości – produkowane są na oryginalnej licencji. A to sprawia, że przedmioty te są świetnym pomysłem na podarunek zarówno dla młodszych, jak i starszych wielbicieli Człowieka Nietoperza.

Zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi produktami w naszym Ministerstwie Gadżetów. Oprócz gadżetów Batmana posiadamy akcesoria związane także z innymi superbohaterami.

Koniecznie sprawdź inne nasze kategorię:

© Wszystkie prawa zastrzeżone | 2006 - 2023 | Ministerstwo Gadżetów Agencja reklamowa GOODPIX