Menu

IQ Box

96 % of 100
(90 opinii)
34,00 zł

Opis produktu IQ Box

Najlepsze rzeczy w życiu nie przychodzą łatwo. I więcej wysiłku w coś włożymy, tym większą odczujemy satysfakcję. Ta zasada dotyczy również prezentów.
Zwróć uwagę na swoich przyjaciół lub członków rodziny - zadajesz sobie wiele trudu, aby wybrać dla nich jakiś wyjątkowy prezent a jedyna reakcją jest bezbarwne „dzięki”.

Z IQ Boxem prezent z pewnością zostanie doceniony, gdyż aby się do niego dostać trzeba się bardzo natrudzić.
Do tej fenomenalnej łamigłówki można włożyć niewielki prezent i zanim obdarowana osoba się do niego dostanie, spędzi przy niej wiele pełnego śmiechu i frustracji czasu.

W ten sposób możesz podarować 2 prezenty naraz!
Jeśli otwarcie IQ Boxa okaże się problemem nie do rozwiązania to fajnie by było zajrzeć do instrukcji. Musimy Cię jednak rozczarować – do tej łamigłówki nie ma załączonej instrukcji!
Ale wierzymy, że jeśli się naprawdę postarasz to dasz radę.

Zapomnieliśmy wspomnieć o jeszcze jednym aspekcie tego niezwykłego produktu. Otóż, jeśli chcesz do IQ Boxa zapakować prezent to najpierw również musisz go otworzyć.

Możemy udzielić jednej podpowiedzi – rozwiązanie tej łamigłówki jest bardzo proste. Ale tylko wtedy, gdy wiesz jak to zrobić!

Jeśli jednak pomimo wielu tygodni zmagań nie uda Ci się otworzyć IQ Boxa – napisz do nas maila a podeślemy Ci rozwiązanie.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:IQ Box
Twoja ocena
© Wszystkie prawa zastrzeżone | 2006 - 2023 | Ministerstwo Gadżetów Agencja reklamowa GOODPIX