Menu

Konsola Retro TV Games

100 % of 100
(5 opinii)
79,00 zł

Opis produktu Konsola Retro TV Games

Jeśli macie wystarczająco dużo lat, aby pamiętać przemówienie smutnego generała w pewien niedzielny poranek na początku lat 80tych i swoją złość związaną z odwołaniem wtedy „Teleranka" to na pewno pamiętacie również salony gier. I na pewno pamiętacie wspaniałe gry wideo z tamtych czasów.

Co prawda gry te nie miały tak zaawansowanej grafiki jak najnowsze produkcje, ale były po prostu genialne w swojej prostocie a jeśli chodzi o przyjemność grania to nic już ich chyba nie przebije.

Ich wielką wadą była konieczność częstego wrzucania żetonów, co powodowało szybkie spustoszenie w naszych kieszeniach. Dalibyśmy wtedy wszystko, aby mieć taką konsole w domu.

Niestety oprócz niebotycznej ceny miały one również ogromne rozmiary. Na szczęście technika osiągnęła pewien postęp i teraz cały zestaw 200 8-bitowych gier zawarty został w jednym poręcznym i bardzo solidnym joysticku.

Dzięki małemu rozmiarowi można go z łatwością wszędzie ze sobą zabrać i wystarczy go podłączyć do dowolnego telewizora z systemem PAL (mają go w większości nawet najnowocześniejsze plazmy), aby momentalnie rozpocząć zabawę. W zestawie tym znajdujesz takie perełki jak: Racing Fighter, Aerial Warfare, Police vs Thief, PongPong, Space Base, Wonderball, Apple Chess itp!

Od czasu, gdy konsola ta znalazła się w naszym biurze PS4 poszła w odstawkę a w GTA nie graliśmy już od 3 tygodni. Geniusz tkwi w prostocie!

SPECYFIKACJA:

  • Konsola Retro TV Games (Retro Games Controller)
  • Ilość gier w konsoli: 200 odrębnych gier
  • Zasilanie: 3 x bateria AAA (cienki paluszek). Baterie nie są załączone do produktu
  • Podłączenie do TV za pomocą załączonego kabla RCA (tzw. Czincze)
  • Materiał: bardzo mocne tworzywo ABS oraz elementy gumowe
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Konsola Retro TV Games
Twoja ocena
© Wszystkie prawa zastrzeżone | 2006 - 2023 | Ministerstwo Gadżetów Agencja reklamowa GOODPIX