Menu

Kostium Zawodnika Sumo

80 % of 100
(2 opinii)
159,00 zł

Opis produktu Kostium Zawodnika Sumo

Zawodnicy sumo od setek lat cieszą się w Japonii ogromnym szacunkiem. Sława ich przewyższa popularność największych gwiazd kina i muzyki. Trening zawodnika zajmuje wiele lat i wymaga wielu wyrzeczeń (np. zamiast 1 nóżki od kurczaka trzeba zjeść 6 całych kurczaków).

Od teraz nie musimy się jednak faszerować wiadrami ryżu oraz siać spustoszenia na farmie kur w celu osiągnięcia wymarzonego wyglądu. Wystarczy założyć na siebie nadmuchiwany kostium i po paru sekundach przeistaczamy się w obiekt westchnień wszystkich młodych Japonek (i nie tylko). W Kostiumie Sumo z całą pewnością zdobędziecie tytuł zwycięzcy na każdym balu przebierańców.

W celu dodania autentyzmu do produktu dołączona jest opaska biodrowa oraz specjalna czapeczka zawodnika sumo. Zabawa będzie jeszcze lepsza, jeśli uda wam się namówić do zakupu tego kostiumu waszego znajomego. Wystarczy wtedy zakreślić okrąg i można stanąć do walki. Oczywiście kostium ten jest tak wygodny, że możemy go również używać na co dzień podczas zakupów, spaceru z psem itp. Musimy jednak pamiętać że w takim przypadku nie uda nam się pozostać niezauważonym.
Gwarantowany sposób na rozbawienie każdego towarzystwa.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Zawodnika Sumo
Twoja ocena
© Wszystkie prawa zastrzeżone | 2006 - 2023 | Ministerstwo Gadżetów Agencja reklamowa GOODPIX