Menu

Koszulka Mountain Andromeda

80 % of 100
(1 opinii)
99,00 zł

Opis produktu

UWAGA:  Koszulki są importowane z USA gdzie rozmiary (za względu na nadmierne spożycie hamburgerów) są zawyżone w stosunku do europejskich. Amerykański rozmiar L odpowiada w przybliżeniu naszej XL itd.

Niezwykłe koszulki amerykańskiej firmy The Mountain to przede wszystkim fantastyczne wzornictwo oraz najwyższa jakość. Nadruki na koszulkach to prawdziwe dzieła sztuki. Często dają one efekt 3D, szczególnie oglądane z pewnej odległości.

Kolekcje te cieszą się ogromnym powodzeniem w Stanach Zjednoczonych i Europie Zachodniej. Teraz są dostępne również w Polsce.

Koszulki The Mountain są projektowane oraz produkowane ekologicznie w USA z ręcznie barwionej bawełny czesankowej (160-200g).

Dzięki procesowi wstępnego wykurczania koszulek, ich rozmiar po praniu nie zmienia się.
Nowatorska metoda nanoszenia wzoru (screen printing) pozwala specjalnym barwnikom na wniknięcie w głąb włókna, zapewniając tym samym odporność wzoru na pranie. Dzięki zastosowaniu nowatorskich metod druku, koszulki firmy The Mountain mogą przetrwać długie lata zachowując przy tym swój niesamowity wygląd.

Ze względu na ekologiczne metody produkcji oraz rodzaj zastosowanych barwników prosimy o dokładne przestrzeganie poniższej instrukcji prania:

Pierwsze pranie powinno być tylko ręczne. Przed zamoczeniem należy odwrócić koszulkę na drugą stronę
Pranie w pralce tylko w temperaturze 30 stopni Celsjusza, w proszku do kolorów. Koszulkę wywrócić na lewą stronę. Absolutnie nie wolno używać proszków z wybielaczem!

Po praniu koszulkę należy rozwiesić na klasycznej suszarce i pozostawić do wyschnięcia. Nie używać suszarek automatycznych
Nie wolno prać chemicznie
Przed prasowaniem zawsze odwrócić na drugą stronę

 

UWAGA:  Koszulki są importowane z USA gdzie rozmiary (za względu na nadmierne spożycie hamburgerów) są zawyżone w stosunku do europejskich.
Rozmiary są przybliżone.
Proponujemy zmierzenie koszulki, którą nosisz na co dzień i porównanie jej z wymiarami podanymi w powyższej tabeli.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Koszulka Mountain Andromeda
Twoja ocena
© Wszystkie prawa zastrzeżone | 2006 - 2023 | Ministerstwo Gadżetów Agencja reklamowa GOODPIX