Menu

Ładowarka Solarna Sunen 3W

100 % of 100
(1 opinii)
249,00 zł

Opis produktu

“Mam do ciebie ważną sprawę, sorry, zaraz zdechnie mi bateria” Każdy z nas zna ten problem, bateria w telefonie komórkowym wyczerpuje się zawsze wtedy, kiedy najbardziej jej potrzebujemy. Dotyczy to również innych przenośnych gadżetów, takich jak smartfony, iPody, PSP, PDA, MP3 lub aparatów cyfrowych.

Teraz jednak nie musisz rozwalać z nerwów swojego cacka o najbliższy głaz, wystarczy, że sprawisz sobie Ładowarkę Solarną Sunen.

Ta rozkładana ładowarka charakteryzuje się ogromną powierzchnią panelu słonecznego, dzięki czemu szybko i sprawnie naładujesz swój elektroniczny gadżet.

Wygenerowana przez ładowarkę moc umożliwia bezpośrednie ładowanie dowolnego telefonu, smartfona, iPoda i podobnych urządzeń, dzięki czemu jest idealna dla podróżników oraz osób przebywających często poza dostępem do gniazdek elektrycznych.

Ładowarka Sunen 3W jest lekka, niewielka (po złożeniu) i odporna na czynniki atmosferyczne. Możesz ją przyczepić do plecaka podczas marszu czy w jakimkolwiek dogodnym miejscu. A gdy jej nie używasz to z łatwością zmieści się w każdym plecaku nie zajmując prawie miejsca.

Musisz ją zabrać na następną wyprawę.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Ładowarka Solarna Sunen 3W
Twoja ocena
© Wszystkie prawa zastrzeżone | 2006 - 2023 | Ministerstwo Gadżetów Agencja reklamowa GOODPIX