Menu

Łamigłówka Neocube

99 % of 100
(49 opinii)
  • Neocube to łamigłowka, która ma miliardy rozwiązań.
69,00 zł

Opis produktu

Neocube to łamigłówka, która ma miliardy rozwiązań. Ta łamigłówka nie wyląduje na półce po kilku godzinach zabawy bo im więcej się nią bawisz - tym bardziej Cię ona wciąga.

Neocube składa się z 216 bardzo silnych magnesów (kulek neodymowych), które można złożyć w dowolny wzór lub kształt. Rozpoczynając od sześcianu poprzez koła, piramidy i wszystko to co jesteś w stanie wymyślić.

Neocube pozwala składać figury w 2 i 3 wymiarach. Unikalność neocube znajduję się w ogromnej liczbie rozwiązań, za każdym razem możesz tworzyć wciąż nowe formy, które nawet nie mają jeszcze nazw, dlatego że będziesz pierwszą osobą której udało się je stworzyć. Tak naprawdę w tworzeniu nowych figur ogranicza Cię tylko twoja wyobraźnia.

Łamigłówka neocube rozwija Twoje przestrzenne, logiczne i twórcze myślenie, pamięć, kreatywności oraz manualność dłoni. Używanie Neocube do tworzenia różnych kształtów ćwiczy obie półkule mózgu ponieważ wymaga kreatywności oraz umiejętności tworzenia konstrukcji.

Wielkość łamigłówki pozwala na zabranie go w każde miejsce, a z nim zawsze będziesz w centrum zainteresowania, bo każdy chce się nim bawić. Neocube to genialna zabawka dla każdego.

 

Neocube pakowany jest w ładne, metalowe pudełko o śr. 6cm, dzięki czemu znakomicie nadaje się na prezent.

Specyfikacja:

  • Łamigłówka Neocube (Magnetocube)
  • Składa się z 216 bardzo silnych kulek magnesów (kulki neodymowe)
  • Wymiary: 3 x 3 x 3cm
  • Waga: 0.4kg
  • Produkt przeznaczony do użytku przez osoby powyżej 14 roku życia


UWAGA!
Nie wolno zbliżać Neocube do urządzeń elektrycznych i magnetycznych takich jak dyski twarde, karty magnetyczne, gdyż może to spowodować ich uszkodzenie. Wystawienie magnesów na temperaturę powyżej 80 stopni Celsjusza powoduje ich trwałe uszkodzenie.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Łamigłówka Neocube
Twoja ocena
© Wszystkie prawa zastrzeżone | 2006 - 2023 | Ministerstwo Gadżetów Agencja reklamowa GOODPIX