Menu

Luksusowy Zestaw Kart Piatnik

100 % of 100
(1 opinii)
129,00 zł

Opis produktu Luksusowy Zestaw Kart Piatnik

Klasyczne, bardzo popularne, najwyższej jakości karty do gry austriackiej firmy Piatnik. Idealne do brydża, pokera, remika oraz innych gier. Jakość i tradycja w doskonałej cenie!

Zarówno Skórzane Etui jak i Drewniane Pudełko zawierają dwie talie kart. Wnętrze wyściełane welurem, zwiększa ich prestiż i szyk. Zamontowane w środku wstążeczki ułatwiają wyciąganie kart. Ozdobą wersji skórzanej są wytłoczone symbole kolorów kart i nazwa producenta na wieczku. Drewniane pudełko posiada ozdobny, kwadratowy ornament na wieczku. Prezentowane zestawy kart Piatnik należą na kategorii LUX.

Wiedeńska fabryka Ferd. Piatnik & Sohne istnieje od 1824 roku. Początkowo był to niewielki zakład, gdzie karty malowano ręcznie. Pod koniec XIX wieku został przekształcony z tradycyjnej manufaktury w przedsiębiorstwo przemysłowe.

Do produkcji kart firmy Piatnik używany jest surowiec najwyższej jakości, a jednym ze znaków rozpoznawczych firmy jest różnorodność wzorów.

Dzięki temu Piatnik stał się jednym z największych i najbardziej cenionych producentów kart do gry. Ta długa tradycja i nieustanne starania o wysoką jakość produkcji spowodowały, że nazwa Piatnik jest obecnie znana na całym świecie, a w Polsce jest wręcz synonimem kart do gry.

Doskonały zestaw na prezent dla wielbicieli karcianych rozgrywek

KAŻDY ZESTAW ZAWIERA:

  • 2 talie kart
  • Ładne etui wykonane z eko-skóry (skóra syntetyczna) lub drewniane pudełko
  • 1 bloczek brydzowy
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Luksusowy Zestaw Kart Piatnik
Twoja ocena
© Wszystkie prawa zastrzeżone | 2006 - 2023 | Ministerstwo Gadżetów Agencja reklamowa GOODPIX