Menu

Mały Chirurg - Potwór 3D

100 % of 100
(1 opinii)
34,00 zł

Opis produktu

Mały Chirurg to wciągająca gra zręcznościowa dla odważnych. Wymaga ona cierpliwości, skupienia i precyzji ruchów. Operacje na żywych, ludzkich organizmach proponujemy zostawić absolwentom dobrych uczelni medycznych. Wszyscy pozostali mogą natomiast sprawdzić swoje umiejętności na zielonym potworku.

Gracze wcielają się w wykonujących operację chirurgów, których zadaniem jest precyzyjne przeprowadzenie operacji. Należy opanować drżenie rąk i przeprowadzić zabieg pewną ręką. W przeciwnym razie potwór może się obudzić a będzie on wtedy bardzo zły.

Zasady gry:

Na początek kręcimy kółkiem, które wskaże graczowi, jaką część ciała należy unieść za pomocą załączonych szczypiec

Gdy graczowi uda się podnieść odpowiedni organ bez wprawienie pacjenta w drgawki to zatrzymuje on tą część ciała i otrzymuje punkty zgodnie z tabelą znajdującą się w instrukcji (części ciała różnią się stopniem trudności)

Jeżeli potwór zadrży podczas przeprowadzania zabiegu to gracz traci kolejkę, a część ciała wraca na swoje miejsce w jego ciele

Gra kończy się, kiedy wszystkie części ciała zostaną wyjęte z pacjenta

Wygrywa ten gracz, który zgromadził najwięcej punktów

Mały Chirurg - Potwór 3D to gra dostarczająca wielu emocji. Jest ona gwarancją dobrej zabawy podczas dziecięcych spotkań oraz w zabawie z rodzicami.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Mały Chirurg - Potwór 3D
Twoja ocena
© Wszystkie prawa zastrzeżone | 2006 - 2023 | Ministerstwo Gadżetów Agencja reklamowa GOODPIX