Menu

Maska Narciarska z Brodą

100 % of 100
(1 opinii)
149,00 zł

Opis produktu

Papa Smerf, Święty Mikołaj, Rumcajs i Abraham Lincoln to tylko kilka z wielkich postaci słynnych z okazałej brody. Teraz i Ty możesz pochwalić się wspaniałą brodą i to bez konieczności jej żmudnego zapuszczania i czasochłonnej pielęgnacji.

Broda Narciarska to według nas najlepszy sposób na ogrzanie twarzy i zdobycie popularności na stoku. Czy można chcieć czegoś więcej?

Maska posiada milutką, ciepłą podszewkę oraz warstwę wodoodpornego neoprenu. Dzięki temu wynalazkowi Twoja twarz pozostanie ciepła na mrozie a Ty będziesz wyglądać na starego wygę oraz znajdziesz się w centrum uwagi.

Broda narciarska z maską mogą być używana na co dzień, np. podczas oczekiwania na autobus w mroźny, zimowy poranek. Znakomicie sprawdza się na stoku narciarskim, podczas górskich wędrówek lub podczas jazdy Harleyem.

Trzeba by zadać pytanie: czy broda naprawdę uczyni z chłopca mężczyznę? Raczej nie, ale na pewno wywoła lawinę uśmiechów.

Tak więc nie zastanawiaj się zbyt długo, póki co jesteśmy jedynym sklepem w Polsce, który sprzedaje ten gadżet. Dzięki temu masz prawdziwą szansę, aby wyróżnić się z tłumu.

Gogle nie są dołączone do produktu

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Maska Narciarska z Brodą
Twoja ocena
© Wszystkie prawa zastrzeżone | 2006 - 2023 | Ministerstwo Gadżetów Agencja reklamowa GOODPIX