Menu

Matrioszki Pojemniki na Lunch

100 % of 100
(4 opinii)
49,00 zł

Opis produktu Matrioszki Pojemniki na Lunch

Świat stanął na głowie, te matrioszki nie powstały w Rosji, lecz wyprodukowała je amerykańska firma FRED.

Ten zestaw 3 pojemników na żywność to genialny wynalazek, który umożliwia zabranie ze sobą zdrowego i smacznego posiłku do pracy, szkoły, na wycieczkę lub piknik. Można w nich również przechowywać jedzenie w lodówce.

Każdy z pojemników ma inny rozmiar i gdy ich nie używasz, to możesz przechowywać je w środku największego pojemnika. Który pojemnik zabierzesz do pracy będzie zależeć od tego, jak bardzo jesteś głodny lub na co akurat masz ochotę.

Teraz już nie musisz być niewolnikiem chemicznego i nieświeżego jedzenia serwowanego w podejrzanych punktach gastronomicznych.

Wykonanie ze znakomitej jakości polipropylenu, pozwala na wielokrotne użycie, przez co zmniejsza jednocześnie zużycie degradujących nasze środowisko foliowych torebek i jednocześnie nie naraża domowego budżetu na wydatki związane z zakupem kolejnych foliowych opakowań.

Pojemniki można używać bezpośrednio w kuchenkach mikrofalowych, można je bezpiecznie zamrażać i myć w zmywarkach do naczyń. Tak więc te matrioszki to nie tylko zabawny wygląd, ale również bardzo wysoka jakość i użyteczność

SPECYFIKACJA:

  • Materiał: polipropylen przeznaczony do kontaktu z żywnością
  • Pojemność: 830ml, 590ml, 355ml
  • Przed pierwszym użyciem produkt należy umyć.
  • Zestaw wysokiej jakości, zapakowany w eleganckie pudełko
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Matrioszki Pojemniki na Lunch
Twoja ocena
© Wszystkie prawa zastrzeżone | 2006 - 2023 | Ministerstwo Gadżetów Agencja reklamowa GOODPIX