Menu

Mózgowy Węzeł

100 % of 100
(9 opinii)
64,00 zł

Opis produktu Mózgowy Węzeł

Ta łamigłówka to coś niesamowitego. Potrafi nieskończenie zafascynować i wciągnąć każdego miłośnika gier logicznych. Zmusza ona gracza do podążania nowymi ścieżkami myślenia oferując mu doświadczenie niewyobrażalnych możliwości.

Niektórzy gracze już teraz nazywają tą łamigłówkę matematycznym arcydziełem. Stworzenie jej zajęło prawie 10 lat, ale jej wielbiciele twierdzą że warto było czekać. Przeźroczysty sześcian z 12 sznurkami w środku to podstawowe materiały tej mentalnej gimnastyki.

Zabawa polega na tym, że sznurki te można (i należy) przesuwać. Sznurków tych jest 12 i są ona zakończone kolorowymi zatyczkami. Gdy kupimy tą grę – to kończąca każdy sznurek zatyczka znajduje się na przeciwległej ścianie sześcianu tworząc wrażenie prostoty. Jednak po kilku ruchach zrobi się wielki supeł i zacznie się prawdziwa zabawa. Trudno teraz uwierzyć w zapewnienia producenta, który twierdzi, iż każdy ze sznurków może być przesunięty bez tworzenia supła.

Jest wiele możliwości zabawy z tą łamigłówką. Prawdziwi wielbiciele ćwiczeń umysłu mogą też w poszukiwaniu inspiracji odwiedzić stronę producenta: www.brainstring.com

Opis:

  • Mózgowy Węzeł (Brainstring Advanced)
  • Łamigłówka polegająca na tworzeniu i rozplątywaniu węzłów
  • Wymiary: 10 x 10 x 10cm
  • Oferowana przez nas wersja to najnowsza odsłona tego produktu
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Mózgowy Węzeł
Twoja ocena
© Wszystkie prawa zastrzeżone | 2006 - 2023 | Ministerstwo Gadżetów Agencja reklamowa GOODPIX