Menu

Nóż FireKnife z Krzesiwem

100 % of 100
(2 opinii)
114,00 zł

Opis produktu Nóż FireKnife z Krzesiwem

FireKnife to nowy wynalazek szwedzkiej firmy Light My Fire, który powstał przy współpracy z legendarną firmą Mora, produkującej noże od ponad 100 lat.

Ten nowy rodzaj lekkiego noża biwakowego posiada ukryte w rękojeści znakomite krzesiwo do awaryjnego rozpalania ognia. Krzesiwo to umożliwia przeprowadzenie ponad 3000 rozpaleń i daje iskry o temperaturze 2980°C.

Dzięki specjalnemu montowaniu, krzesiwo nie wypada podczas normalnego użytkowania noża. Dopiero po przekręceniu głowicy można wyciągnąć krzesiwo z rękojeści.
Rękojeść FireKnife posiada specjalną, gumowaną powłokę, która znacznie polepsza chwyt nawet przy mokrych lub brudnych rękach.

Ostrze wykonane jest ze znakomitej stali Sandvik 12C27. Dzięki wysokiej nierdzewności nóż ten znakomicie sprawdza się w środowiskach wilgotnych, np. na łodziach, kajakach lub w wędkarstwie.

Futerał noża jest wykonany z wytrzymałego tworzywa sztucznego i dzięki specjalnej klamerce można go łatwo przyczepić do paska itp.

Nóż FireKnife to bardzo lekka i uniwersalna konstrukcja. Dzięki dołączonemu krzesiwu jest to idealny pomysł na zestaw survivalowy dla każdego miłośnika natury.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Nóż FireKnife z Krzesiwem
Twoja ocena
© Wszystkie prawa zastrzeżone | 2006 - 2023 | Ministerstwo Gadżetów Agencja reklamowa GOODPIX