Menu

Projekt Utopia

80 % of 100
(1 opinii)
100 000 000,00 zł

Opis produktu Projekt Utopia

Masz na koncie trochę zbędnych pieniędzy i marzysz o ucieczce od wielkomiejskiego wyścigu szczurów? Martwisz się globalnym ociepleniem i chcesz zamieszkać na ruchomej, luksusowej wyspie? Żaden problem, spraw sobie Projekt Utopia i zrealizuj swoje marzenia.

Projekt Utopia to pomysł firmy Yacht Island Design oraz BMT Nigel Gee. Ta niezwykła konstrukcja ma średnicę około 100 metrów i zawiera 11 luksusowych pokładów. Tyle miejsca pozwoli Ci na stworzenie nowej cywilizacji, której możesz być dyktatorem. Oczywiście nie namawiamy Cię do tego, możesz zaprowadzić u siebie demokrację lub być dobrym władcą. Twoja wyspa, twój wybór.

Projekt Utopia jest niezwykle stabilny, nie będzie Cię męczyła choroba morska nawet podczas dużego sztormu. Wbudowane śruby pozwolą Ci na zmianę lokalizacji wyspy. Jakby tego było mało, to górny pokład pełni rolę obserwatorium i unosi się 65 metrów nad poziomem wody!

Utopia jest w stanie pomieścić 85 osób, zawsze możesz jednak zamienić luksusowe apartamenty na małe klitki z piętrowymi pryczami i zaprosić ich nawet kilka tysięcy.
Na wyspie znajdują się cztery główne segmenty, który będzie Twoim ulubionym?
1.    Kasyno
2.    Luksusowy Hotel
3.    Oaza
4.    Wielkie Atrium

Jeśli więc masz trochę oszczędności – nie trzymaj ich w skarpecie. Spraw sobie Projekt Utopia i stwórz swój własny świat.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Projekt Utopia
Twoja ocena
© Wszystkie prawa zastrzeżone | 2006 - 2023 | Ministerstwo Gadżetów Agencja reklamowa GOODPIX