Menu

Przysmak Kosmonauty - Lody Włoskie

88 % of 100
(17 opinii)
19,00 zł

Opis produktu

Każdy chciałby polecieć w kosmos. Niestety taka przyjemność będzie kosztowała około $200,000 i raczej nie każdego z nas na to stać. Ale to może i dobrze – w końcu noszenie na sobie super ciężkiego kombinezonu i sikanie do foliowego worka nie są ideałem przyjemnego spędzania wolnego czasu.

Poza tym zawsze istnieje ryzyko ataku Aliena lub innego kosmicznego potwora (no bo przecież w każdej legendzie jest trochę prawdy). Ale z drugiej strony miło by było skosztować tego słynnego kosmicznego jedzonka, którym raczą się kosmonauci.


Teraz możesz to uczynić bez potrzeby uczestnictwa w gwiezdnym programie. Te niesamowite zgrzewki oryginalnego pożywienia kosmonautów zostały stworzone specjalnie dla misji Apollo.

Technologia ich przygotowania jest bardzo skomplikowana i polega między innymi na zmrożeniu potrawy do -40oC i usunięciu z niej wszelkich kryształków H2O – by następnie hermetycznie zapakować ją w warunkach próżniowych.


Tak uzyskane pożywienie może przetrwać nawet 50 lat a w smaku jest zaskakująco dobre i można je jeść bezpośrednio po wyjęciu z opakowania. Wytwarzane jest ono przez ta samą firmę amerykańską, która zaopatruje NASA oraz wszystkie misje wahadłowców.

Jeśli chodzi o smak, to w tym przypadku są to lody włoskie. Smak jest zadziwiający – mimo pewnej suchości (pamiętamy, że kryształki wody zostały usunięte) jest on niemal identyczny do świeżo kupionych lodów. Każda z poczęstowanych przez nas osób była pozytywnie zaskoczona pysznym smakiem.

Kosmiczny Przysmak jest bez wątpienia najbardziej oryginalnym pożywieniem po tej stronie stratosfery.

 

SPECYFIKACJA:

  • Przysmak Kosmonauty – Lody Włoskie
  • Prawdziwe jedzenie astronautów, wymyślone i wyprodukowane w USA (Made in USA)
  • Rozmiar opakowania: 22 x 13 x 2cm
  • Produkt przeznaczony do użytku przez osoby powyżej 8 roku życia
  • Waga: 21g
  • Produkt może być spożywany przez wegetarian
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Przysmak Kosmonauty - Lody Włoskie
Twoja ocena
© Wszystkie prawa zastrzeżone | 2006 - 2023 | Ministerstwo Gadżetów Agencja reklamowa GOODPIX