Menu

Puzzle IBALL3

100 % of 100
(2 opinii)
96,00 zł

Opis produktu Puzzle IBALL3

Puzzle Iball3 to zwycięzca tytułu nowej zabawki roku ('The Number One New Toy of 2011) ogłoszonej przez brytyjski The Gadget Show. Po kilku minutach zabawy zrozumiesz, że tytuł ten jest w pełni zasłużony.

Iball3 jest fantastycznym treningiem dla mózgu. Wymaga doskonałej koncentracji i dobrej pamięci. I bardzo uzależnia!
Zadaniem gracza jest naciskanie przycisków w logicznej sekwencji aby wyświetlić 6 takich samych kolorów. Po upływie 90 sekund Iball 3 automatycznie się resetuje, dzięki czemu za każdym razem gra jest zupełnie inna. Jeśli pokonasz 2 poziomy trudności to dostaniesz w nagrodę 8 cyfrowy kod, który możesz zerejestrować na stronie www.iball3.com i zmierzyć się z najlepszymi graczami na świecie.
Iball 3 został wynaleziony przez Andrew Reevesa, naszego przyjaciela i fana Ministerstwa Gadżetów. Te godny 21 wieku gadżet jest według nas bardziej innowacyjny, bardziej wciągający i bardziej frusrujący od popularnej w latach 80-tych znanej kostki.

Ta kosmicznie wyglądająca, niebieska kula znakomicie leży w ręce i aż się prosi o poświęcenie jej swojego czasu. Dla wytrwałych graczy przewidziana jest nagroda, czołowe miejsce w światowym rankingu Iball3.

Znakomite puzzle, które dostarczą zabawy na bardzo, bardzo długo.

Opis:

  • Puzzle Iball 3
  • Znakomita, interaktywna gra logiczna
  • Do produktu dołączony jest stylowy stojak
  • Zasilanie: 3 x bateria LR44/AG13. Baterie są załaczone do produktu. Dodatkowo w pudełku znajdują się 3 baterie zapasowe
  • Kategoria wiekowa: od 8 roku życia
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Puzzle IBALL3
Twoja ocena
© Wszystkie prawa zastrzeżone | 2006 - 2023 | Ministerstwo Gadżetów Agencja reklamowa GOODPIX