Menu

Składany Pojemnik LunchBox

100 % of 100
(1 opinii)
85,00 zł

Opis produktu Składany Pojemnik LunchBox

Lunch Box jest genialnym wynalazkiem, który umożliwia zabranie ze sobą zdrowego i smacznego posiłku do pracy, szkoły, na wycieczkę lub piknik.

Lunch Box to ultra nowoczesny, silikonowy, składany pojemnik na żywność, dzięki któremu łatwo i bezpiecznie możemy ją przechowywać i przewozić.

Ten innowacyjny gadżet w zależności od wersji ma jedną lub dwie duże komory, co sprawia, że jest niezwykle pojemny, a dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii przechowywana w nim żywność jest przez długi czas świeża. Teraz już nie musisz być niewolnikiem chemicznego i nieświeżego jedzenia serwowanego w podejrzanych punktach gastronomicznych.

Wykonany ze znakomitej jakości silikonu, składany Lunch Box pozwala na wielokrotne użycie, przez co zmniejsza jednocześnie zużycie degradujących nasze środowisko foliowych torebek i jednocześnie nie naraża domowego budżetu  na wydatki związane z zakupem kolejnych foliowych opakowań.

Silikon, z którego wykonany jest LunchBox, charakteryzuje się odpornością na niskie i wysokie temperatury, nieczułością na czynniki atmosferyczne, jest elastyczny i odporny na rozciąganie, nie starzeje się, jest bezwonny, przez co zupełnie nie wpływa na smak oraz zapach przechowywanej potrawy. Co więcej nie przejmuje on smaku i zapachu innych potraw, które znajdują się w Lunch Boxie.


Pokrywka LunchBoxa posiada specjalny schowek w którym znajduje się praktyczny widelec, łyżka i nożyk.
 Lunch Box to inwestycja w swoje zdrowie, inwestycja na lata.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Składany Pojemnik LunchBox
Twoja ocena
© Wszystkie prawa zastrzeżone | 2006 - 2023 | Ministerstwo Gadżetów Agencja reklamowa GOODPIX