Top Page

Śmieszne kubki z nadrukiem

Śmieszne kubki to doskonały pomysł na drobny upominek lub prezent bez okazji dla bliskiej osoby. Nie ma żadnego dobrego powodu, żeby pić kawę czy herbatę w zwykłej szklance. Spraw sobie radość i odwiedź Ministerstwo Gadżetów, które oferuje śmieszne kubki w różnym rozmiarze, z nadrukiem lub 3D.

Filtr
Sort

Filtruj produkty

Kategorie

Wyszukiwarka prezentów

Dla kogo prezent

typ prezentu

zakres cen

Sortuj wg:

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Śmieszne kubki do pracy i domu

Chcesz kupić w prezencie kubki 3D? Wybierz wzór, który sprawi największą radość obdarowywanej osobie. Fotograf oszaleje na widok kubka w kształcie obiektywu, a każdy łasuch doceni kubek-pączek. Szukasz pomysłu na zabawny, niezobowiązujący prezent? Śmieszne kubki z nadrukiem lub o nietypowym kształcie sprawdzą się doskonale, a takich mamy w Ministerstwie Gadżetów naprawdę sporo.

Zapewne nie jesteś w stanie policzyć, ile wypijasz w pracy kawy i herbaty, ale z pewnością są to duże ilości. W dodatku w firmie notorycznie brakuje wolnych kubków. Co zrobić w takiej sytuacji? Wybrać jeden z nietypowych kubków do kawy z Ministerstwa Gadżetów (polecamy również trzymanie ich na swoim biurku zamiast w firmowej szafce kuchennej).

Imprezowe kubki

Oryginalne kieliszki, podobnie jak śmiesznie ubrania, świetnie sprawdzą się na każdej imprezie - to potwierdzona informacja. Sprawdź również nietypowe kubki, które pasują do takich alkoholi jak piwo czy whisky. Nasz sklep z gadżetami oferuje zabawne kubki wykonane ze szczególną starannością, dzięki czemu zostaną z Tobą na długo. W Ministerstwie bez problemu znajdziesz również prezent dla niego i prezent dla niej.