Top Page

Śmieszne kubki z nadrukiem

Kubek to zawsze dobry pomysł na upominek. Podarunek jest jeszcze ciekawszy wówczas, kiedy nie jest nim zwyczajne, tradycyjne naczynie, a są nim śmieszne kubki! Jeżeli szukasz ciekawych kieliszków i kubków, które charakteryzują się swoją oryginalnością i są nieoczywiste – dobrze trafiłeś. Zobacz, jakie kubki znajdują się w naszej ofercie.

Filtr
Sort

Filtruj produkty

Kategorie

Wyszukiwarka prezentów

Dla kogo prezent

typ prezentu

zakres cen

Sortuj wg:

Strona:
  1. 1
  2. 2

Strona:
  1. 1
  2. 2

Strona:
  1. 1
  2. 2

Jeżeli chcesz sprawić bliskiej osobie śmieszny kubek, to idealnym motywem przewodnim dla naczynia powinna być pasja osoby obdarowywanej. Świetnie sprawdzą się kubki w kształcie obiektywów fotograficznych (oczywiście jeżeli dana osoba interesuje się fotografią), kubek jako wzmacniacz czy kubek gracza z charakterystycznymi elementami wczesnych gier komputerowych.

Jeżeli chciałbyś kupić śmieszny kubek o bardziej zabawnej stylistyce, to nic nie stoi na przeszkodzie: w asortymencie Ministerstwa Gadżetów znajdziesz między innymi kubek dużego banana czy kubek w kształcie... toalety. Takie kubki są świetnym pomysłem na upominek z każdej okazji. Niezwykle duży wybór dotyczy również kubków z motywami z filmów czy seriali. Dostępny jest szereg kubków Gwiezdnych Wojen, kubek Batmana czy kubek Terminatora. Ciekawą propozycją jest także kieliszko-kubek (lub kubko-kieliszek) na kawę i wino.

Dzięki Ministerstwu Gadżetów możesz zafundować sobie niestandardowe kieliszki, które świetnie sprawdzą się na każdej imprezie. Nietypowy kształt i design kieliszków może zapewnić wiele wrażeń – picie ulubionego trunku z kieliszka o kształcie próbówki zdecydowanie nie należy do standardowych czynności. Sprawdź, jakie naczynia idealne na imprezę znajdują się w naszym asortymencie.

Każdy kubek wykonany jest ze szczególną starannością. Dzięki tak wysokiej jakości zwariowane kubki mogą posłużyć Tobie lub osobie obdarowanej przez bardzo długi czas. Oryginalność wybranego kubka sprawi, że bez najmniejszych problemów zaskoczy on osobę, której go sprezentujesz. Sprawdź, jakie jeszcze kubki oferujemy w naszym Ministerstwie Gadżetów – gwarantujemy, że Ty również będziesz zaskoczony!