Menu

Wielkie Mikroby

90 % of 100
(4 opinii)
35,00 zł

Opis produktu

Wszyscy ostatnio rozmawiają o dobrych bakteriach lub szkodliwych wirusach. Niestety, jeśli nie posiadasz okularów z wbudowanym mikroskopem to nie zobaczysz tych uroczych stworzonek. A szkoda, bo kilka ich milionów spaceruje właśnie po Twojej twarzy!

Na szczęście dobrzy ludzie od pluszaków wpadli na pomysł stworzenia gigantycznych wersji tych urozmaicających życie organizmów.

Wielkie Mikroby to powiększone wirusy, bakterie, komórki i pasożyty. To prześladowcy ludzkości w wersji oswojonej, nie musisz się już ich bać. Jeszcze niedawno ludzie nie mieli pojęcia o ich istnieniu, teraz poznaliśmy ich wygląd, tajemnice i możemy bawić się ich podobiznami.

Sympatycznie wyglądające „stworki” są popularne w przedszkolach, przychodniach, aptekach i na imprezach. Faceci dają je dziewczynom a dziewczyny facetom (Mam dla Ciebie Syfilis kochanie)! Są dla wszystkich, którzy mają poczucie humoru i niezbędną wiedzę!

Tylko pamiętaj, aby po zabawie nimi umyć ręce. Trzy razy!

Dostępne wersje:

Plemnik:

Mali wojownicy naszych mężczyzn to bohaterowie niezliczonych legend.

FAKTY: Określenie sperma, której głównym bohaterem są plemniki ma greckie pochodzenie i oznacza nasienie. Mniej więcej co sekundę powstaje około tysiąca plemników, ale tylko jeden z nich zapłodni komórkę jajową i przekaże potomkowi swoje cechy. W tym najliczebniejszym wyścigu może być tylko jeden zwycięzca.

Nic więc dziwnego, że zwycięzca nie jest taki zwyczajny. Dojrzewa około 100 dni. Wiele wszak plemników jeszcze w trakcie powstawania jest wchłaniana przez tkanki organizmu. Z tych, które przeżyją mniej więcej połowa się zgubi w złym jajowodzie w drodze do komórki jajowej.

W tak zawężonym bitewnym polu, bój jest jeszcze większy. Główną rolę grają prędkość i wytrzymałość. Plemniki posiadające chromosom Y (dzięki któremu rodzą się chłopcy), jest lżejszy i szybszy. Plemniki „X" są wolniejsze, ale mogą przeżyć nawet 5 dni i mają większą szansę odnalezienia komórki jajowej.

Ponieważ komórka jajowa jest dojrzała i zdolna do zapłodnienia tylko przez jeden dzień w większości wypadków do zapłodnienia nie dojdzie. Ale nawet pomimo niesprzyjających liczb, cud się zdarza i powstaje nowy osobnik.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wielkie Mikroby
Twoja ocena
© Wszystkie prawa zastrzeżone | 2006 - 2023 | Ministerstwo Gadżetów Agencja reklamowa GOODPIX