Menu

Żarłok - Potwór Skarbonka

100 % of 100
(2 opinii)
99,00 zł

Opis produktu Żarłok - Potwór Skarbonka

Potwory są znane z tego, że zjadają ludzi, budynki, ciastka lub inne potwory. Ale nigdy nie słyszeliśmy o potworach, które jedzą pieniądze. Aż do dziś.

Potwory finansowe to małe wygadane banki, które z apetytem wcinają drobniaki i banknoty, a przy tym pozwalają sobie na zabawnie komentarze w stylu: „Ej, Ty, Pieniężny potwór jest głodny!".

Nakarm go!

Oprócz tego, że zachęci dzieciaki i ich infantylnych rodziców do przyoszczędzenia, potworek na pieniądze sprawi, że będziecie skręcać się ze śmiechu, przysłuchując się jego chytrym odgłosom. Po prostu wrzućcie bilon lub banknot i obserwujcie błysk w jego oczach i trzepotanie uszami. „Uwielbiam papierki. Im większe, tym lepsze ". A kiedy już odklepie swoją partię usłyszycie potężne beknięcie.

25 zabawnych powiedzonek, rusza okiem i uszami!

Wiedząc, że potwory dysponują 25 powiedzonkami, wkładanie gotówki do gęby nigdy się wam nie znudzi. A nawet jeśli tak, to zawsze możecie je opróżnić i wysłuchać przy okazji gniewnych protestów. „Wkurzasz mnie!" Później zaczną nawet same upominać się o dzienną porcję gotówki.

Idealny prezent dla oszczędzających w każdym wieku. Te dziwacznie wyglądające obżartuchy są tak kochane, że nie będziecie w stanie oprzeć się zaspokajaniu ich potrzeb. Jeżeli chomikujecie monety to ten pożeracz gotówki może zarobić na siebie już po pierwszym opróżnieniu jego zawartości.

Kupa forsy

Finansowe potworki stały się już klasycznymi i komicznymi skarbonkami wśród entuzjastycznych liczykrupów, wypierając niewdzięczne skarbonki-świnki. Może i banki są bardziej profesjonalne, ale żaden bankier nie zaśpiewa wam w rytmie Abby „Potwór łasy, pełen kasy". A jeśli to nie jest wystarczającym powodem do zainwestowania w finansowego potwora to niestety nie możemy wam pomóc: Buu!

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Żarłok - Potwór Skarbonka
Twoja ocena
© Wszystkie prawa zastrzeżone | 2006 - 2023 | Ministerstwo Gadżetów Agencja reklamowa GOODPIX