Święto zakochanych zbliża się wielkimi krokami. W naszym kraju jest coraz mniej przeciwników Walentynek, którzy szczerze cieszą się, że mają kolejną znakomitą okazję, aby okazać miłość swojej drugiej połówce. 14 luty to oczywiście dzień, w którym nie brakuje czułych słówek i obsypywania siebie podarkami. Nie wiesz jednak, co kupić na Walentynki swwojemu chłopakowi? Jeśli tak, to być może skorzystasz z jednej z naszych propozycji, które charakteryzują się nowoczesnością, elementem humorystycznym i najwyższą jakością wykonania.

 

Zegar Samochodowy Felga

 

Twój ukochany jest wielkim fanem motoryzacji? W naszym kraju nie brakuje takich mężczyzn. To właśnie dla nich został stworzony efektowny zegar samochodowy felga. Warto zaznaczyć, że ten produkt nie tylko wskaże twojej drugiej połówce aktualny czas. Przede wszystkim, jest to urządzenie, które wyglądem przypomina… aluminiową felgę oświetloną neonami. Nawet zwykłe wskazówki są charakterystyczne dla facetów kochających dłubanie pod maską. Jest to zatem idealny podarek dla każdego fana motoryzacji. Zegar może być powieszony na przykład w warsztacie czy garażu, aby twój ukochany nigdy nie zapomniał odebrać cię z przystanku czy wyjść na umówioną randkę itd.

 

 

 

Efektowny szlafrok z motywem z Harry’ego Pottera

 

Ten podarek na pewno przypadnie do gustu wszystkim fanom niezwykle popularnej w naszym kraju serii o magicznym czarodzieju, który nie bał się nikogo i zawsze starał się odważnie stawiać czoła wszelkim przeciwnościom losu. Szlafrok spodoba się także wszystkim sympatykom boksu. W końcu jest on bardzo pojemny i zakładając go można poczuć się jak choćby Anthony Joshua czy Deontay Wilder, którzy wychodzą właśnie na walkę o mistrzostwo Świata w kategorii ciężkiej.

Korona dla Wacusia

 

Jeśli twój ukochany ma dystans do siebie, to korona dla Wacusia na pewno wywoła szeroki uśmiech na jego twarzy. W końcu pudełko z napisem „Król jest tylko jeden” nie może spowodować żadnej innej reakcji. Szczególnie, kiedy twój mężczyzna je otworzy i będzie mógł założyć tę niezwykłą koronę. Dzięki temu, na pewno będzie chciał jeszcze bardziej i częściej przekonywać cię o uczuciu, które do ciebie żywi. Wszak król musi okazywać pewne określone maniery, dlatego ty też na tym skorzystasz.

 

 

Okulary Wirtualnej Rzeczywistości

 

Czy twój mężczyzna co jakiś czas opowiada ci, że chętnie przeniósłby się do jakiejś innej rzeczywistości, ponieważ ma już dość zrzędliwego szefa czy monotonii każdego kolejnego dnia? Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś mu to umożliwiła. Wszystko dzięki okularom wirtualnej rzeczywistości. Twój ukochany na pewno będzie wniebowzięty. Warto podkreślić, że te okulary są kompatybilne z aplikacjami na smartfony i umożliwiają poczucie się jak w zupełnie innej cywilizacji. Inną opcją skorzystania z tych produktów jest wejście na YouTube i wpisanie frazy Side by Side 3D. To także umożliwia chwilowe rozstanie się z otaczającym światem i przeniesienie do wirtualnej rzeczywistości.

 

 

Kubek Termiczny Batmana

 

Jeśli wiesz, że twój ukochany szaleje za Batmanem, to warto wykorzystać tę wiedzę. Możesz podarować mu kubek termiczny z motywem wywodzącym się z tej serii. Dzięki temu, każdy napój wypijany z tego urządzenia będzie smakował zdecydowanie lepiej.