Top Page

Prezenty na Dzień Dziadka

Uwielbiasz żartować ze swoim dziadkiem? Zadbaj więc o powody do śmiechu i podaruj mu wyjątkowy prezent na Dzień Dziadka - prezent, jakiego się nie spodziewa! W Ministerstwie Gadżetów wiemy, jak uszczęśliwić każdego dziadka - przygotowaliśmy wiele różnorodnych propozycji, spośród których wybierzesz coś, co będzie odpowiadało zainteresowaniom właśnie Twojego. Sprawdź sam!

Filtr
Sort

Filtruj produkty

Sortuj wg:

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

O jakim prezencie na Dzień Dziadka marzy właśnie Twój dziadek?

Dziadek majsterkowicz, podróżnik, a może miłośnik relaksu? Dzień Dziadka to doskonała okazja, by podarować prezent idealnie dopasowany do preferencji tej wyjątkowej, bliskiej osoby. Z nami wywołasz na twarzy dziadka uśmiech, zatroszczysz się o jego zdrowie i wesprzesz jego pasje. Spośród naszych propozycji możesz wybrać następujący prezent na Dzień Dziadka:

 • zestaw do grillowania, muzyczne łyżeczki czy zabawny fartuszek dla pasjonata dobrej kuchni,
 • zestaw narzędzi lub zestaw typu zrób to sam dla dziadka, który uwielbia majsterkować,
 • lupę, mini lampkę czy uchwyt do książki dla wielbiciela czytania,
 • masażer dla skarżącego się na bóle i ceniącego wyjątkowo przyjemny relaks.

To jednak nie wszystko - zatem jeśli zastanawiasz się, co wybrać na Dzień Dziadka poznaj pełną ofertę naszego sklepu i wybierz prezent, który sprawi Twojemu dziadkowi najwięcej radości.

Dzień Dziadka i inne okazje - mamy prezent na każdą okoliczność

Dzień Dziadka to świetna okazja, by podarować prezent, ale z pewnością niejedyna. Są też przecież imieniny, urodziny, święta... Jeśli więc prezent na Dzień Dziadka to niejedyne, czego szukasz, a może potrzebny jest Ci także oryginalny prezent dla niego, dla niej, czy dla mamy, jesteś w dobrym miejscu. W Ministerstwie Gadżetów znajdziesz upominki na każdą okazję, dla każdego, no i świetne gadżety dla siebie samego! W ofercie czekają na Ciebie między innymi:

i wiele innych - poznaj nasze sposoby na dobry humor!