Menu

Skąd brać pomysły na prezenty

Boże Narodzenie, mikołajki, urodziny, imieniny - okazji do kupienia prezentu jest całe mnóstwo. W pewnym momencie może nam naprawdę zabraknąć pomysłu. Gdzie znaleźć inspirację i na czym się wzorować, aby kupić oryginalny, niebalnalny prezent? Ciekawy, może nieco śmieszny, ale na pewno nie sztampowy. Spróbujemy znaleźć odpowiedź na to pytanie.

 

Rady rodziny, znajomych i przyjaciół

Z całą pewnością w wielu sytuacjach może to być dobre rozwiązanie. O ile nie chcemy kupować kolejnego zwykłego krawata czy tradycyjnych skarpetek. Bo przecież z takimi prezentami poradzimy sobie sami. Decydując się na zasięgnięcie opinii bliskich nam osób, musimy stawiać na tych, którzy mają otwarty umysł, dystans do siebie i świata i nie boją się szaleństwa. W takim wypadku z całą pewnością pomogą nam wybrać prezent, który rozbawi lub...zaszokuje! Bo przecież nie zawsze musi być nudno.

 

Internet

To doskonałe źródło pomysłów. Znajdziemy propozycje, które szokują, bawią, wprawiają w zdumienie. Obok niecodziennych ofert, jak chociażby fantazyjna torebka - kura, znajdziemy propozycje bardziej klasyczne. Doskonałym przykładem jest chociażby niezwykle eleganckie etui na koszulę. Z pewnością zadowoli ono każdego mężczyznę, który często odbywa podróże służbowe.

ZDJĘCIE

ZDJĘCIE

 

Na serwisach internetowych znajdziemy propozycje nie tylko prezentów dla pań i panów. Pomyślano tu również o dzieciach, dla których kupno prezentu nieraz okazuje się być wyzwaniem większym niż prezent dla osoby dorosłej. Dla małego miłośnika sztuki doskonałym pomysłem może być koło garncarskie. Z jego pomocą dziecko stworzy wspaniałe talerzyki, kubeczki, wazony. To świetny wybór, jeśli rodzicom zależy na rozwijaniu talentów plastycznych swoich pociech. W sieci znajdziemy inspirację zarówno dla dzieci młodszych, jak i tych nieco starszych. Gra Monopoly w stylistyce słynnego Hobbita to z pewnością interesująca propozycja.

ZDJĘCIE

Sklepy internetowe proponują nam także prezenty na rozmaite okazje. Sieć to idealny wybór, jeśli poszukujemy inspiracji dla prezentu ślubnego czy też kupowanego z okazji narodzin dziecka. Znajdziemy prezenty nieco mniej klasyczne, mniej szalone i awangardowe jak i te, których nie powstydziłby się żaden komik

 

Co ostatecznie brać pod uwagę?

Bez względu na to, czy kupujemy prezent mężowi, żonie, synowi, córce czy koleżance zawsze pod uwagę musimy brać nie własny gust, ale preferencje osoby obdarowywanej. Tylko bowiem wtedy jest szansa na to, że prezent naprawdę się spodoba i nie okaże się prawdziwą klapą. A przecież to nie nam ma on sprawić przyjemność, ale osobie, która go dostała. Poszukując idealnego prezentu, zawsze można również podpytać osobę, która ma zostać obdarowana. Być może uda się nam uzyskać od niej informacje, które pomogą nam znaleźć podarek idealnie wpisujący się w jej gust, oczekiwania, nawet marzenia. Z pewnością jest to wielkie wyzwanie.

© Wszystkie prawa zastrzeżone | 2006 - 2023 | Ministerstwo Gadżetów Agencja reklamowa GOODPIX