Jak sprawić radość pociechom z okazji Dnia Dziecka? Nie obejdzie się bez prezentów, na które czeka dosłownie każdy! Co jednak wybrać, aby najmłodsi byli maksymalnie zadowoleni? Specjalnie dla was wyselekcjonowaliśmy kilka gadżetów, które są absolutnymi pewniakami w tym względzie. Zapraszamy do lektury!

 

Kosmiczne lampki

 

Interesuje was kreatywny pomysł na prezent dla dzieci? W takim razie dobrym rozwiązaniem będą kosmiczne lampki. Dlaczego? W zestawie znajduje się 10 elementów, które są zawieszone na długim sznurku (o długości 2 m). Lampki przedstawiają 8 planet Układu Słonecznego, Słońce oraz Pluton. Kolejność nie jest przypadkowa. Poszczególne elementy są umieszczone tak, aby dzieci mogły dowiedzieć się czegoś więcej o tej dziedzinie. Producenci zatroszczyli się także o dokładne odwzorowanie kolorystyczne. Prezent nie tylko pozwala podnosić poziom wiedzy. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby użyć go jako niezwykłą funkcję ozdobną pokoju.

 

 

Gorący kotek

 

Wasze dzieci uwielbiają zwierzaki? Jeśli tak, ten gadżet na pewno spotka się z ich uznaniem. Co warto o nim wiedzieć? Gorący kotek to niezwykła przytulanka, która może pełnić funkcję… mini grzejnika. Wystarczy włożyć go do mikrofalówki. Po wyjęciu pluszak będzie ciepły - pociechy mogą przytulić się do niego i w spokoju zasnąć.  Zastosowano tutaj również olejek lawendowy, którym nasączony jest prezentowany gadżet. Po podgrzaniu jego zapach uwalnia się i pomaga każdemu maksymalnie zrelaksować się i zapomnieć o wszelkich zmartwieniach.

 

 

Gra interaktywna Memory Maze

 

Co zrobić, aby odciągnąć dzieci od komputera czy laptopa? Pomocna w tym będzie ta gra interaktywna. Memory Maze to fantastyczny trening mózgu, który wymaga odpowiedniej koncentracji i bardzo dobrej pamięci. Jak przebiega rozgrywka? Zadaniem każdego gracza jest zapamiętanie kolejności losowo generowanych świateł oraz dźwięków. Następnie trzeba je bezbłędnie odtworzyć. Z czasem poziom trudności jest coraz większy. Dzieci chcąc dotrzeć do samego końca muszą być naprawdę bardzo mocno skoncentrowane. Gra poprawia pamięć, zdolność skupiania uwagi i ogólne funkcjonowanie całego mózgu. Jest też znakomitym sposobem na spędzenie wolnego czasu w rodzinnym gronie.

 

 

Urządzenie do przyrządzania popcornu

 

Dzieci uwielbiają jeść popcorn. Na pewno podobnie jest w przypadku waszych pociech. Nie mylimy się, prawda? Urządzenie do przyrządzania tej smakowitej przekąski to wyjątkowy pomysł na prezent. Przede wszystkim, jest bezpieczne i łatwe w obsłudze. Dzięki temu, nikomu nie sprawi żadnych problemów. Z pewnością zagwarantuje dobrą zabawę w czasie przygotowywania tego smakowitego dania. Kto wie, może zachęci też wasze dzieci, aby więcej czasu spędzały w kuchni na przyrządzaniu posiłków?

 

 

Generator tęczy

 

Tęcza to wyjątkowe zjawisko przyrodnicze. Wydaje wam się, że występuje ono tylko w określonych przypadkach? Tak naprawdę wszystko zależy od nas samych! Maszyna do generowania tęczy jest świetnym pomysłem na ciekawy prezent dla waszych dzieci. Gadżet skutecznie wytwarza to zjawisko w warunkach domowych i dostarcza znakomitej frajdy każdemu właścicielowi.