Menu

Czajnik iKettle

599,00 zł

Opis produktu

Gorące napoje to jedna z wielkich, życiowych przyjemności oraz pewny sposób na przetrwanie sezonu zimowego. Wyobraź więc sobie jak idealne było by życie bez konieczności czekania, aż woda się zagotuje. To idealne życie jest teraz na wyciągnięcie ręki – a wszystko to dzięki wyposażonemu w Wi-Fi czajnikowi iKettle.


Wracasz wykończony z pracy, pracujesz nad arcyważnym projektem lub z wypiekami na twarzy oglądasz finał mistrzostw świata. Obojętnie jaki jest powód – ważne jest to, że nie masz sekundy do stracenia. Na szczęście możesz teraz błyskawicznie kontrolować swój czajnik za pomocą smartfona.

W ustawieniach Wake obudzi Cię wiadomość: dzień dobry, czy chcesz włączyć czajnik? Tak/Nie - właściwie wiadomość będzie po angielsku (Good Morning! Would you like me to pop the kettle on? Yes / No), ale każdy wie o co chodzi. Możesz wtedy spokojnie powylegiwać się jeszcze chwilę w łóżku, wiesz przecież, że woda się gotuje i w każdej chwili możesz zaparzyć swój ulubiony napar. Gdy woda się zagotuje otrzymasz kolejną wiadomość: czy jesteś już gotowy czy też wolisz, aby woda była podgrzewana przez następne pół godziny. I po co Ci lokaj, teraz możesz go zwolnić! Budzika też już nie potrzebujesz.

Uważasz się za konesera? My też wiemy, że zielona herbata powinna być zaparzana w 80° a kawa w 95°, spokojnie, iKettle też to wie. Dzięki czterem precyzyjnym ustawieniom temperatury uzyskasz właściwy aromat za każdym razem.


iKettle nie tylko napakowany jest niesamowitą technologią, ten czajnik również niesamowicie wygląda. Nowoczesny kształt, stalowa obudowa, LED-owe podświetlenie panelu, miękka w dotyku, gumowana rączka oraz wyposażony w filtr dziubek. Bardzo wyrafinowany dodatek do Twojej nowoczesnej kuchni.

Przestań marnować czas czekając na zagotowanie się wody. Zrelaksuj się, iKettle zrobi to za Ciebie.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Czajnik iKettle
Twoja ocena
© Wszystkie prawa zastrzeżone | 2006 - 2023 | Ministerstwo Gadżetów Agencja reklamowa GOODPIX