Menu

Diamentowa Ostrzałka Ozitech

134,00 zł

Opis produktu Diamentowa Ostrzałka Ozitech


Niestety minęły już czasy, gdy po naszych ulicach jeździli specjalnymi wózkami zarośnięci dżentelmeni, krzyczący na całe gardło zachrypniętym (raczej nie z przeziębienia) głosem: Ostrzenie noży, ostrzenie!
Dzisiaj musimy sami o to zadbać. Niestety dostępne na rynku przyrządy do ostrzenia wyglądają jak rekwizyty z sali tortur. Po ich użyciu noże są nadal tępe i zamiast pasterka pomidora wychodzi nam rozgnieciony pomidor. Nie wspominając już o świeżym chlebie.
Na szczęście dotarł do nas prosto z Australii gadżet, który raz na zawsze rozprawi się z problemem tępych noży.


Ozitech posiada 8 stalowych listków, które pokryte są przemysłowym pyłem diamentowym. Zapewnia on perfekcyjne ostrzenie pod kątem 20° - czyli coś co zajmuje lata praktyki zawodowym kucharzom. Wystarczy kilka pociągnięć i nóż jest ostry jak brzytwa! Gadżet ten jest genialnie zaprojektowany i zajmuje mało miejsca. Pudełko, w którym się znajduje, stanowi zarazem ochraniacz na rękę, aby się nie skaleczyć podczas ostrzenia. Bez problemu można go zabrać na kamping lub podczas wyprawy na ryby.


W przeciwieństwie do ostrzałek reklamowanych na zakupowych kanałach telewizji satelitarnej - Ozitech naprawdę działa(sami sprawdzaliśmy). Co prawda nie dostaniesz gratisowo zestawu podejrzanych szklanek i podgrzewanych skarpetek elektrycznych, ale za to Twoje noże będą zawsze ostre.


Diamentowa_ostrzalka_Ozitech_1Opis:

  • Diamentowa Ostrzałka Ozitech
  • Wymiary: 11.5 x 8.5 x 2.5cm
  • Skutecznie ostrzy noże już po kilku pociągnięciach
  • Ozitech jest genialnie zaprojektowanym, poręcznym i skutecznym produktem
  • Produkt przeznaczony jest do użycia przez osoby powyżej 16 roku życia
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Diamentowa Ostrzałka Ozitech
Twoja ocena
© Wszystkie prawa zastrzeżone | 2006 - 2023 | Ministerstwo Gadżetów Agencja reklamowa GOODPIX