Menu

Gadżety do biura

Wiemy, że musisz pracować od poniedziałku do piątku, dlatego na osłodę przygotowaliśmy oryginalne gadżety do biura. Odpowiednio dobrane przedmioty, pozwolą stworzyć przyjazną przestrzeń do pracy. Odwiedź Ministerstwo Gadżetów i wybierz najlepsze gadżety do biura dla siebie i znajomych z firmy.

Filtry
Strona

Produkty 1-24 z 65

Ustaw kierunek malejący
Strona

Niezbędne w pracy ciekawe gadżety biurowe

Gadżety biurowe ułatwiają wykonywanie pracy. Antystresowe ugniatacze, kubki termiczne czy awaryjna poduszka do drzemki podczas przerwy pozwalają przetrwać osiem godzin za biurkiem. Ciekawe gadżety do pracy uprzyjemniają wykonywanie obowiązków. Kawa smakuje lepiej w kubku w kształcie pączka, a dokumenty podpisuje się szybciej długopisem-różdżką.

Gadżety biurowe to także doskonały pomysł na upominek. Od niestandardowych podkładek pod mysz komputerową, przez nietypowe pendrivy, aż po oryginalne pojemniki na lunch. Bez problemu znajdziesz także śmieszne gadżety biurowe, które doceni każdy firmowy żartowniś.

Ministerstwo Gadżetów powstało po to, żeby rozśmieszać

Prezent dla niego czy prezent dla niej naprawdę nie musi być nudny. Zamiast kupować kapcie z kiosku, wybierz śmieszne ubrania lub fajne gadżety do domu. Nasz sklep z gadżetami powstał po to, żeby umilać wykonywanie codziennych czynności. Wychodzimy z założenia, że nie ma sensu pić herbaty w zwykłym kubku - zdecydowanie lepiej wybrać śmieszne kubki, które są przy okazji przydatnym gadżetem do biura.

Gadżety do biura dla zgranego zespołu

Współcześnie coraz więcej firm stara się o to, aby ich podwładni dobrze czuli się w pracy i bez przeszkód współpracowali ze sobą jako zespół. Odpowiednio dobrane gadżety biurowe nie tylko pozwolą się odstresować, ale i nawiązać koleżeńskie więzi. Dzięki biurowym piłkarzykom, czy też podręcznym mini kręglom żadna przerwa nie będzie już taka sama! Kosz do koszykówki będzie stawiać codziennie nowe wyzwania, a siłownia na krzesło z pewnością pozwoli trochę rozciągnąć zbolałe mięśnie.

Prezent dla kolegi/koleżanki z pracy

Gadżety do biura są również świetnym pomysłem na śmieszny prezent dla kolegi z pracy. Nie trzeba dużych nakładów finansowych, by kogoś rozśmieszyć i pokazać, że się o nim pamięta. Gumka z wizerunkiem Donalda Trumpa, czy też antystresowy klawisz enter z pewnością na długo pozostanie w pamięci. Do nich można dołączyć śmieszne skarpetki, gadżety do wina, czy też karafki do whisky i prezent gotowy! Zwykłe gadżety do pracy, a tyle radości!

© Wszystkie prawa zastrzeżone | 2006 - 2023 | Ministerstwo Gadżetów Agencja reklamowa GOODPIX