Menu

Śmieszne i nietypowe ubrania

Moda nie musi być nudna, prawda? Proponujemy śmieszne ubrania i dodatki, dzięki którym Twoja garderoba nabierze charakteru. Spraw sobie lub bliskiej osobie niebanalny upominek, który umili najbardziej pochmurny dzień. Sprawdź, jakie śmieszne ubrania i dodatki znajdziesz w Ministerstwie Gadżetów.

Filtry
Strona

Produkty 1-24 z 30

Ustaw kierunek malejący
Strona

Zamów nietypowe ubrania i dodatki

Zastanawiasz się, czy warto kupić trójwymiarową koszulkę? Nietypowe ubranie z nadrukiem 3D świetnej jakości to świetny sposób na urozmaicenie garderoby. W Ministerstwie Gadżetów znajdziesz wiele wzorów graficznych. Niezwykle eleganckie i odrobinę szalone stroje z jednodolarówką czy palmami to doskonały pomysł na prezent dla taty lub chłopaka. Oferujemy nie tylko śmieszne ubrania, ale także dodatki takie jak obuwie domowe. Gorące kapcie, które trzeba podgrzać w mikrofalówce czy kapcie o kształcie jednorożców to hit wśród mam i przyjaciółek.

Nietypowe ubrania możesz wykorzystać także podczas imprezy. Tematyczne party zdecydowanie potrzebuje maski Janusza Nosacza lub postaci z filmu grozy. Twoim jedynym zadaniem jest wybór i zamówienie odpowiedniego stroju, a później zrobienie zdjęć z imprezy.

Ministerstwo Gadżetów to nie tylko śmieszne ubrania i dodatki

Nasz sklep z gadżetami powstał po to, by dostarczać ludziom codzienną dawkę humoru i pomysłów na prezent dla niego oraz prezent dla niej. Sprawdź między innymi:

Pamiętaj, że nietypowe ubrania i dodatki skutecznie poprawią humor Tobie i najbliższym.

© Wszystkie prawa zastrzeżone | 2006 - 2023 | Ministerstwo Gadżetów Agencja reklamowa GOODPIX