Menu

Dzwonek Rowerowy Hornit dB140

159,00 zł

Opis produktu Dzwonek Rowerowy Hornit dB140

Ten wspaniały, najgłośniejszy na świecie dzwonek rowerowy powstał w Londynie, gdzie rowerzyści muszą przedzierać się przez niesamowicie zatłoczone ulice. Dzięki Hornit dB140 są dobrze słyszani przez kierowców i motocyklistów, dzięki czemu szybciej i bezpieczniej docierają do celu.

Kultura jazdy niektórych polskich kierowców pozostawia sporo do życzenia, dlatego ten dzwonek jest u nas jeszcze bardziej potrzebny niż w Wielkiej Brytanii.

Dzwonek Hornit jest dziecinnie prosty w montażu, bardzo elegancki i pasuje do każdego roweru. Dołączony przycisk  sterowania umożliwia przyczepienie go w dowolnym miejscu kierownicy w celu łatwego i wygodnego używania dzwonka.

Hornit wyposażony jest w dwa tryby dźwięku:

  1. Tryb uliczny o mocy aż 140 decybeli (osiem razy głośniejszy od klaksonu samochodowego). Tryb ten jest przeznaczony do użycia w ruchu ulicznym. Usłyszy Cię nawet kierowca 20 letniego Passata z silnikiem diesla i mocnym systemem stereo.
  2. Tryb rekreacyjny o wciąż potężnej mocy 121 decybeli. Tryb ten przyda się na ścieżkach rowerowych, parkach czy też podczas jazdy przez las (aby przepędzić stojącego na środku ścieżki dzika)

Dzwonek Hornit jest oczywiście odporny na warunki atmosferyczne i zachlapania. Nie jest to produkt tani, lecz jakość i głośność są zdecydowanie adekwatne do ceny.


Rewelacyjny produkt znacznie poprawiający bezpieczeństwo na drodze.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Dzwonek Rowerowy Hornit dB140
Twoja ocena
© Wszystkie prawa zastrzeżone | 2006 - 2023 | Ministerstwo Gadżetów Agencja reklamowa GOODPIX