Menu

Karty Piatnik Etui Skórzane

129,00 zł

Opis produktu

Klasyczne, bardzo popularne, najwyższej jakości karty do gry austriackiej firmy Piatnik. Idealne do brydża, pokera, remika oraz innych gier. Jakość i tradycja w doskonałej cenie!

Zarówno Skórzane Etui jak i Drewniane Pudełko zawierają dwie talie kart. Wnętrze wyściełane welurem, zwiększa ich prestiż i szyk. Zamontowane w środku wstążeczki ułatwiają wyciąganie kart. Ozdobą wersji skórzanej są wytłoczone symbole kolorów kart i nazwa producenta na wieczku. Drewniane pudełko posiada ozdobny, kwadratowy ornament na wieczku. Prezentowane zestawy kart Piatnik należą na kategorii LUX.

Wiedeńska fabryka Ferd. Piatnik & Sohne istnieje od 1824 roku. Początkowo był to niewielki zakład, gdzie karty malowano ręcznie. Pod koniec XIX wieku został przekształcony z tradycyjnej manufaktury w przedsiębiorstwo przemysłowe.

Do produkcji kart firmy Piatnik używany jest surowiec najwyższej jakości, a jednym ze znaków rozpoznawczych firmy jest różnorodność wzorów.


Dzięki temu Piatnik stał się jednym z największych i najbardziej cenionych producentów kart do gry. Ta długa tradycja i nieustanne starania o wysoką jakość produkcji spowodowały, że nazwa Piatnik jest obecnie znana na całym świecie, a w Polsce jest wręcz synonimem kart do gry.

Doskonały zestaw na prezent dla wielbicieli karcianych rozgrywek

KAŻDY ZESTAW ZAWIERA:

  • 2 talie kart
  • Ładne etui wykonane z eko-skóry (skóra syntetyczna) lub drewniane pudełko
  • 1 bloczek brydzowy
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Karty Piatnik Etui Skórzane
Twoja ocena
© Wszystkie prawa zastrzeżone | 2006 - 2023 | Ministerstwo Gadżetów Agencja reklamowa GOODPIX