Menu

Odstraszacz Kleszczy TickLess

119,00 zł

Opis produktu Odstraszacz Kleszczy TickLess

W naszym ministerstwie lubimy bawić się nowoczesnymi gadżetami i spędzać czas na ich testowaniu. Weekendy i urlopy są jednak święte i spędzamy je w możliwie najdzikszych miejscach. Stąd też wielokrotnie przekonaliśmy się, jak paskudnymi stworzeniami są kleszcze.

Gdy u jednego z nas zdiagnozowano boreliozę, postanowiliśmy lepiej się zabezpieczać podczas następnych podróży lub wędrówek po Bieszczadach. Tym bardziej, że ostatnio nie trzeba jechać do lasu, aby złapać kleszcza, wystarczy przejść się po miejskim parku i kłopot gotowy.

Wyprodukowany we Włoszech gadżet o nazwie TickLess Pro okazał się być strzałem w dziesiątkę.  Urządzenie działa na zasadzie emisji ultradźwięków o zmiennej częstotliwości, które nie są szkodliwe ani uciążliwe dla ludzi i zwierząt domowych.

Sygnał z urządzenia powoduje zakłócanie odbioru jakichkolwiek bodźców przez kleszcze. Zatem osoba mająca na sobie to urządzenie staje się niewyczuwalna dla tego owada, jego receptory są bowiem całkowicie zablokowane. Zasięg działania to około 3 metry, co w zupełności wystarcza, aby działać skutecznie

Nic nie daje oczywiście 100% ochrony przed kleszczami i przenoszonymi przez nie chorobami, takimi jak: borelioza, kleszczowe zapalenie mózgu i inne. Dlatego oprócz używania TickLess polecamy równoczesne spryskanie się preparatem anty-kleszczowym a po powrocie do domu dokładne sprawdzenie się oraz wzięcie mocnego prysznica. Lepiej zabezpieczyć już się chyba nie da.

 

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Odstraszacz Kleszczy TickLess
Twoja ocena
© Wszystkie prawa zastrzeżone | 2006 - 2023 | Ministerstwo Gadżetów Agencja reklamowa GOODPIX