Menu

Prezent dla Studentki

Studia to nie tylko nauka do sesji, ale i wielu nowych ludzi do poznania i jeszcze więcej niezapomnianych przeżyć. Poszukując prezentu dla studentki, możesz więc postawić zarówno na gadżety pomocne w codziennej nauce, jak i te, które pozwolą jej rozerwać się po zajęciach. W Ministerstwie Gadżetów czeka na Ciebie i jeden, i drugi typ upominków – znajdź więc coś, co naprawdę ją zaskoczy!

Filtry
Strona

Produkty 1-24 z 67

Ustaw kierunek malejący
Strona

Prezent dla studentki – na co możesz postawić?

Poszukiwania upominku dla studentki – bez względu na to, czy to przyjaciółka, siostra czy szwagierka – nie powinny być takie trudne. W końcu już na samą myśl o studiach nasuwają się pomysły na idealny prezent dla studiującej dziewczyny. Możesz postawić m.in. na:

To tylko kilka propozycji – wybierając upominek dla studentki, masz znacznie więcej możliwości.

Dopasuj prezent do osoby, czyli upominki zgodne z upodobaniami


Dobry prezent to taki, który odnosi się do pasji, zainteresowań i charakteru obdarowywanej osoby. Pokazuje on, że znasz i bierzesz pod uwagę jej potrzeby oraz upodobania – a to oznacza, że upominek nie jest przypadkowy. Podczas poszukiwań prezentu dla swojej ulubionej studentki – siostry, przyjaciółki czy dziewczyny – weź więc pod uwagę jej aktualne potrzeby oraz to, co na co dzień sprawia jej przyjemność. Może właśnie od dawna poszukuje ona gadżetu, który zapewni jej komfort podczas długich godzin przed laptopem? Postaw na podstawkę lub specjalny rozkładany stolik na sprzęt, z którego można korzystać w łóżku czy na kanapie. A jeśli osoba, której zamierzasz dać prezent, od e-booków i PDF-ów woli tradycyjne książki, wybierz jedyną w swoim rodzaju podpórkę w kształcie kota czy psa. Ważne, aby upominek pasował do jej charakteru i tego, co właściwie ona lubi – wtedy na pewno okaże się trafiony.

Gry towarzyskie i imprezowe – idealne na czas studiów


Nie od dziś wiadomo, że studia to nie tylko nauka do sesji i egzaminy, ale również najlepsze studenckie imprezy. Może to właśnie z nimi warto powiązać prezent dla studentki – tak, żeby w jej edukacyjnym etapie życia nie zabrakło miejsca na zabawę. Strzałem w dziesiątkę okażą się towarzyskie i imprezowe gry – np. Domówka, Dylematy czy Przyjaciele. A jeśli podczas studenckiego wieczoru przy piwie znajomi zechcą trochę pobudzić swoje mózgi i logiczne myślenie, idealna okaże się gra Cortex pełna ciekawych wyzwań. W Ministerstwie Gadżetów nie zabrakło też popularnych 5 sekund lub typowych gier dedukcyjnych takich jak Tajniacy. Jeśli studentka, której chcesz podarować prezent, to fanka planszówek i gier karcianych, nie musisz szukać dalej – taki upominek na pewno będzie trafiony!


Znajdź prezent dla studentki w Ministerstwie Gadżetów


Ministerstwo Gadżetów to królestwo praktycznych, zabawnych prezentów dla każdego i na różne okazje. Znalezienie idealnego upominku dla studiującej dziewczyny nie powinno więc sprawić Ci żadnych trudności. Nasza głowa Geniusza do spinaczy biurowych pozwoli zadbać o porządek na biurku i doda kącikowi do nauki charakteru, z kolei oryginalne zaparzacze do herbaty umilą godziny spędzone na studiowaniu notatek. Zakładki do książek ułatwią natomiast codzienną organizację – podobnie jak praktyczne tablice magnetyczne, idealne na listę „to do”. Ciekawe pomysły na prezent dla studentki znajdziesz nie tylko w tej kategorii, ale i w innych zakładkach:

Możesz zajrzeć też do podkategorii Prezent dla Studenta – być może znajdziesz tam upominek idealny nie tylko dla studiującego chłopaka, ale i dla studentki.

© Wszystkie prawa zastrzeżone | 2006 - 2023 | Ministerstwo Gadżetów Agencja reklamowa GOODPIX