Menu

Puzzle Isis Titanium

739,00 zł

Opis produktu Puzzle Isis Titanium

Isis Titanium to łamigłówka dla najbardziej wymagających. Jeśli jesteś członkiem klubu Mensa to jest to produkt właśnie dla Ciebie. Łamigłówka ISIS Titanium należy do serii łamigłówek zaprojektowanych przez wybitnego specjalistę od technologii informacyjnej. Seria ta jest produkowana w całości w Wielkiej Brytanii z wysokiej jakości aluminium. Każda z tych łamigłówek jest składana ręcznie oraz posiada swój unikalny numer seryjny.

ISIS Titanium jest wysokiej klasy łamigłówką, której zasada działania zbliżona jest do zamka szyfrowego. Celem łamigłówki jest złamanie szyfru i uzyskanie dostępu do kodu, który znajduje się w jej środku. Kod można następnie wpisać na stronie www.isisadventure.com aby uzyskać dostęp do mapy piramid.

Oprócz piramid wirtualnych, na obszarze Wielkiej Brytanii, Europy oraz USA znajdują się także prawdziwe piramidy. Mapa zawiera wskazówki co do ich dokładnej lokalizacji. Do ich otwarcia wymagane jest hasło. Hasła można wpisywać na stronie Isis Adventure. Jeśli udało się je odgadnąć, można wygrać nagrodę (do 1000 dolarów).

Oto przykład jednej z zaszyfrowanych wskazówek (w języku angielskim) do łamigłówki ISIS Titanium:

Jp wqfht ups csij bqqz jmq zrstfqn xkohtf tpnjmlknai

Powodzenia!

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Puzzle Isis Titanium
Twoja ocena
© Wszystkie prawa zastrzeżone | 2006 - 2023 | Ministerstwo Gadżetów Agencja reklamowa GOODPIX