Menu

Zestaw Survivalowy Gerber Bear Grylls

129,00 zł

Opis produktu Zestaw Survivalowy Gerber Bear Grylls

Amerykańska firma Gerber to ponad 70 lat doświadczenia w tworzeniu niezwykle wytrzymałych zestawów narzędzi, noży oraz sprzętu survivalowego.

Współpraca z mistrzem sztuki przetrwania, Bearem Gryllsem zaowocowała powstaniem unikatowej linii produktów wysokiej jakości, przeznaczonych dla każdego, kto szuka niezawodnych narzędzi podczas wypraw survivalowych. Postać Beara Gryllsa jest znana niemal na całym świecie.

Każdy produkt z serii sygnowanej jego nazwiskiem został przetestowany w najbardziej ekstremalnych sytuacjach.
Podstawowy zestaw survivalowy sygnowany nazwiskiem Beara Gryllsa jest obowiązkowym wyposażeniem każdego podróżnika.

Zestaw Survival Basic Kit to poręczna saszetka wykonana z wytrzymałego nylonu ripstop mieszcząca najbardziej niezbędny sprzęt do przeżycia.

W zestawie znajduje się grube krzesiwo BG z dołączoną specjalną blaszką do krzesania iskier. Jest tam lekki i wytrzymały składany nożyk wyposażony w blokadę liner lock. Pozostały ekwipunek  w tym zestawie to gwizdek ratowniczy, zapałki sztormowe, drut do robienia sideł, wodoodporna torba, waciki do rozpalania ognia, wytrzymała linka, mini poradnik survivalowy Beara Gryllsa. Na saszetce zestawu Survivalowego Basic Kit naszyto również instrukcję SOS.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Zestaw Survivalowy Gerber Bear Grylls
Twoja ocena
© Wszystkie prawa zastrzeżone | 2006 - 2023 | Ministerstwo Gadżetów Agencja reklamowa GOODPIX