Menu

Prezent na Mikołajki dla niego

Grudzień, a wraz z nim Mikołajki, już tuż tuż. Na prezenty czekają nie tylko dzieci, ale również osoby dorosłe. Warto pomyśleć o tym wcześniej i nie zostawiać na ostatnią chwilę wyboru i kupna podarków. Co można dać z okazji Mikołajek mężczyźnie, który bliski jest naszemu sercu? Pomysłów jest mnóstwo!

 

Wybierając prezent mikołajkowy, musimy pamiętać przede wszystkim o tym, co może spodobać się mężczyźnie. Pod uwagę bierzemy jego preferencje, oczekiwania, potrzeby oraz hobby. Im więcej elementów uda się nam uwzględnić, tym większe szanse na to, że prezent będzie naprawdę bardzo udany.

 

Elektryczna kawiarka

 

To idealny wybór, jeśli nasz mężczyzna jest prawdziwym miłośnikiem kawy. Z pomocą elektrycznej kawiarki uda się przyrządzić wyborny, a jednocześnie naprawdę mocny i pobudzający napój, który dostarczy energii do działania. Elektryczną kawiarkę można zabrać ze sobą na wyjazd służbowy.

 

ZDJĘCIE

 

Dla prawdziwego miłośnika kawy można również kupić ozdobne szablony, które pomogą wyczarować fantazyjne wzory na kawie. Dzięki temu Twój mężczyzna będzie mógł Ci podawać kawę magiczną i niecodzienną. Pomyśl więc również o sobie;)

 

ZDJĘCIE

 

Etui na koszulę

 

Twój mężczyzna jest facetem sukcesu, który naprawdę dużo podróżuje? W jego pracy liczy się idealny, wręcz perfekcyjny wygląd? Nie może on sobie pozwolić na to, aby jego koszule były pogniecione? Podaruj mu etui na koszulę, które sprawi, że jego koszula zawsze będzie gotowa do założenia. Nawet po wielogodzinnej podróży. Specjalny kształt sprawia, że skutecznie chroniony jest nawet jej kołnierzyk. Z takiego prezentu zadowolony będzie każdy biznesmen.

 

Do kompletu możesz dołączyć również elegancką koszulę - wybierz taki kolor, który przypadnie do gustu nie tylko Twojemu mężczyźnie, ale również Tobie.

 

ZDJĘCIE

 

 

Kubek dla miłośnika fotografii

 

Jesteś z mężczyzną, którego prawdziwą pasją jest fotografia? Podaruj mu na Mikołajki kubek, który swoim kształtem bardzo przypomina obiektyw. Dzięki niemu twój facet nie będzie rozstawał się ze swoim hobby nawet wtedy, kiedy będzie pił poranną kawę. Pomysł też jaka będzie jego mina, kiedy dowie się, że to, co widzi w pudełku nie jest kolejnym obiektywem, a...zwykłym kubkiem! Bezcenne!

 

ZDJĘCIE

 

Krawat z instrukcją

 

Jeśli twój mężczyzna codziennie nosi krawat, a jednocześnie niekoniecznie dobrze wychodzi mu wiązanie go, podaruj mu na Mikołajki krawat z instrukcją. Dzięki temu nauczy się błyskawicznie idealnie wiązać swoje krawaty. Zawsze będzie wyglądał perfekcyjnie, a nerwowa atmosfera, kiedy krawat przypadkiem się rozwiąże, nie będzie już miała miejsca.

 

ZDJĘCIE

 

Prezent lekko niegrzeczny

 

Jeżeli chcesz sama stać się dla niego świetnym mikołajkowym prezent, kup tę niegrzeczną kokardę wykonaną z satyny. Z żadnego innego prezentu mężczyzna tak bardzo się nie ucieszy. Świetny pomysł na to, aby wieczór mikołajkowy zamienił się w romantyczny czas spędzony we dwoje.

 

ZDJĘCIE

 

Kupno idealnego prezentu dla mężczyzny nie jest proste. Wystarczy jednak zacząć myśleć nad nim odpowiednio wcześniej, aby wybrać coś, co na pewno zadowoli nawet najbardziej wybrednego pana.

© Wszystkie prawa zastrzeżone | 2006 - 2023 | Ministerstwo Gadżetów Agencja reklamowa GOODPIX