Menu

Pomysł na świąteczny prezent dla Niej

Okres przedświąteczny to nie tylko radość oczekiwania na dni wolne od pracy i możliwość spotkania się z rodziną. To dla niektórych powód do stresu, ze względu na konieczność zakupu dużej ilości prezentów dla rodziny i znajomych. Przed Wami krótka lista propozycji, które można wykorzystać, by sprawić przyjemność siostrze, koleżance czy mamie. Znajdź idealny prezent dla Niej!

Prezent dla pasjonatki gotowania

Osoby kreatywne w kuchni zawsze mają problem podczas większych imprez i spotkań ze znajomymi. Większość czasu spędzają przy przygotowywaniu drinków i posiłków, przez co łatwo o przypadkowe zabrudzenia. Żeby nie musiały one wciąż zakładać i zdejmować przypadkowych, często mało eleganckich fartuchów, można sprezentować im coś, w czym będą mogły pokazać się swoim gościom. Może to być np. Fartuszek Sukienka Nitly.

 

ZDJĘCIE

Do kuchni można też dokupić wiele gadżetów, na które trudno się zdecydować dla samej siebie. Są to wszelkiego rodzaju przedmioty, bez których można sobie poradzić, ale zdecydowanie ułatwiają lub uprzyjemniają one pracę w kuchni. Do tego typu przedmiotów należy np. siekacz do czosnku Gracula w zabawnej formie hrabiego wampira.

 

ZDJĘCIE

Niesamowite wrażenia na gościach z pewnością zrobi wyjątkowa chochla Swanky, która sama utrzymuje się na powierzchni płynu. Kiedy do zwyczajnej wazy dodamy taki element, goście będą zachwyceni. Z kolei właściciel gadżetu będzie nieco bardziej spokojny o stan swojego obrusu.

 

ZDJĘCIE


Pomysły na prezenty dla eleganckiej kobiety

Nie zawsze zabawny czy oryginalny prezent sprawdzi się jako podarunek pod choinkę. Sytuacja może wymagać czegoś znacznie bardziej szykownego. Prezent dla Niej nie tylko sam w sobie powinien być elegancki, ale należy pomyśleć o odpowiednim opakowaniu.

Poszukiwania można zacząć od przeglądu lusterek do makijażu. Bardzo praktyczna rzecz, którą łatwo ustawić na toaletce. Zainwestujmy w coś bardzo neutralnego - w kolorze białym i podstawą z jasnego drewna. Lusterko do makijażu, które dodatkowo posłuży jako wieszak na podręczną biżuterię, będzie zawsze trafionym pomysłem na upominek dla Niej!

 

ZDJĘCIE

Drewniane elementy pasują zarówno do wnętrz tradycyjnych, jak i bardzo nowoczesnych. Moda na ten rodzaj materiału nigdy nie przemija. A co by było, gdyby kawałek drewna stał się zegarem? Drewniany zegar nie ma żadnych zewnętrznych paneli, całość mechanizmu jest wbudowana w środek, a jedyne co widzimy to godzina, temperatura i data. Może on pełnić funkcję budzika, jest też energooszczędny, dzięki wbudowanemu systemowi aktywacji głosowej. Obok takiego prezentu nie można przejść obojętnie.

 

ZDJĘCIE

Ile razy w zimie zastanawiamy się czy odebrać telefon, czy pozostawić ręce w ciepłych rękawiczkach? Podarujmy kobiecie bliskiej naszemu sercu specjalne, bardzo eleganckie skórzane rękawiczki, dzięki którym taki dylemat już nie będzie konieczny. Dotykowe rękawiczki skórzane mają na wysokości palca wszyte wstawki ze specjalnie przygotowanej skóry przewodzącej. Bez problemu uda się napisać SMS, zagrać w dowolną grę na tablecie czy wbić kod przy drzwiach wejściowych do bloku. Nie trzeba się obawiać o porysowanie dotykowego ekranu, ponieważ skóra jest miękka i delikatna.

 

ZDJĘCIE

© Wszystkie prawa zastrzeżone | 2006 - 2023 | Ministerstwo Gadżetów Agencja reklamowa GOODPIX