Menu

Pomysły na prezent na Dzień Dziadka

Ile razy zastanawialiście się nad tym, co podarować w prezencie dziadkowi, żeby był zadowolony? Zapewne nieraz, a okazuje się, że to wcale nie musi być tak skomplikowany i trudny proces. Wystarczy wybrać jeden z wyjątkowych gadżetów przygotowanych z myślą o mężczyznach i trafiony prezent z okazji Dnia Dziadka będzie gwarantowany.

 

Zadbaj o zdrowie i wygląd dziadka

 

Cykl prezentowy typu zdrowie i uroda sprawdza się zawsze i dla każdego, ale co szczególnego można podarować dziadkowi z okazji jego święta? Jeżeli senior rodu dba o swój wygląd i jest posiadaczem długiej brody, powinniśmy mu sprezentować Zestaw do Brody Deluxe. W jego skład wchodzą: olejek, balsam (składający się wyłącznie z naturalnych produktów), grzebień i nożyczki. Wszystko to zostało zapakowane do bardzo eleganckiej, skórzanej kosmetyczki.

 

ZDJĘCIE

 

Propozycją typowo medyczną, przeznaczoną do profilaktyki, jest Ciśnieniomierz Smart BloodBluetooth. Pomiary opierają się na metodzie oscylometrycznej. Wystarczy wcisnąć jeden przycisk, by uruchomić pomiar ciśnienia krwi, więc nie ma ryzyka, że starszy człowiek sobie nie poradzi. Jeżeli dziadek jest na bieżąco z nowinkami technicznymi i dobrze zna się na obsłudze smartfona, warto zainstalować kompatybilną z ciśnieniomierzem aplikację, działającą w systemach Andriod i iOS, dzięki której można z łatwością śledzić zmiany, ponieważ cała historia zostanie zapisana w pamięci telefonu. To nie tylko informacja dla użytkownika, ale można pójść z wynikami do lekarza, który będzie w stanie śledzić wszelkie ewentualne nieprawidłowości. Ciśnieniomierz jest wyposażony w akumulator, który spokojnie wytrzyma 100 pomiarów.

 

 

ZDJĘCIE

Szachy dla seniora

Dziadkowie mają różne zainteresowania i podczas emerytury zajmują się wykonywaniem różnorodnych czynności. Dla każdego z seniorów warto wybrać upominek związany z jego obszarem aktywności. Starszych panów często kojarzy się z szachami. Minęły już czasy tradycyjnych rozgrywek, nadeszła pora na gry grupowe, a wśród nich także Szachy dla trzech. Niezwykłe jest oglądanie pasjonujących rozgrywek w parkach i podczas długich zimowych wieczorów w domowym zaciszu. To także dobra rozrywka dla dziadka, mającego dwoje wnucząt. Dzięki rozbudowanym szachom, senior może poświęcić czas na naukę dwojga wnucząt w tym samym momencie. Podwójna dawka zabawy gwarantowana!

 

ZDJĘCIE

 

Gdy dziadek zbiera grzyby

Niektórzy dziadkowie preferują aktywny tryb życia, dlatego warto zainwestować w Zestaw Grzybiarza. Najlepiej jeszcze dokupić do niego prawdziwy atlas grzybów - tak na wszelki wypadek. W skład zestawu wchodzi bowiem bardzo lekki i wytrzymały kosz z aluminiową ramą, składany nożyk połączony ze szczoteczką i miarką - dzięki czemu od razu można się chwalić zbiorami, a także kapelusz i dodatkowa torba. Czasami nie przewidzimy, że kosz może nie pomieścić wszystkiego, a dodatkowy pojemnik schowamy nawet w kieszeni.

 

 

ZDJĘCIE

 

Prezent dla dziadka ogrodnika

Mamy jeszcze propozycję na prezent dla dziadków, którzy czas wolny dzielą pomiędzy zamiłowaniem do przyrody oraz rodziny i ogniska domowego. Dla nich proponujemy Zestaw do hodowli roślinki z przymrużeniem oka. Jest to niewinna roślina swoim kształtem przypominająca marihuanę, lecz w rzeczywistości jest to Kleone.

 

 

ZDJĘCIE

 

© Wszystkie prawa zastrzeżone | 2006 - 2023 | Ministerstwo Gadżetów Agencja reklamowa GOODPIX