Idziemy o zakład, że wielu z Was po cichu nuci już sobie melodię ze świątecznej reklamy pewnego popularnego napoju, w której to sznur oświetlonych ciężarówek przemierza nocą zasypany śniegiem las. Jesteśmy również pewni, że dźwięk dzwoneczków coraz częściej gości w Waszych uszach. Oznacza to, że tak przez wielu upragniony czas zbliża się wielkimi krokami i pora rozejrzeć się za wymarzonymi prezentami na święta dla naszych najbliższych. Warto to zrobić odpowiednio wcześniej, gdyż kupowanie upominków na ostatnią chwilą najczęściej kończy się katastrofą. Nikt przecież nie lubi dostawać po choinkę skarpetek, kiepskich perfum czy niemodnego szalika. Trafić w gust drugiej osoby nie jest łatwo, ale podejmujemy to ryzyko i spróbujemy poszukać podarków, które sprawią szczerą radość naszym bliskim.

prezent na święta

czytaj więcej
Dodane przez: Ministerstwo Gadżetów, 15 listopada 2019 10:22:18 CET

Przygarnięcie pod swój dach zwierzęcia wiąże się z licznymi obowiązkami, ale są one niczym w porównaniu z radością, jakie daje nam posiadanie pupila. Dla jednych będą to psy, które za swoją lojalność powinny otrzymywać medale. Inny oddali by swoje życie za rybki, bo ich podwodne tańce potrafią ukoić skołatane nerwy. Znajdą się też ludzie zdolni do uwielbienia każdego żyjątka stąpającego po ziemi. Dla nich nawet brzęcząca nad uchem mucha to potencjalny przyjaciel i należy go szanować. Ile ludzi, tyle upodobań, lecz jak wybrać odpowiedni prezent dla fana zwierząt? Sprawa nie jest prosta, bo możliwości jest mnóstwo. Jednak po lekturze tego artykułu wątpliwości rozwieją się niczym chmury przegnane wiatrem. 

Upominki dla fanów zwierząt

czytaj więcej
Dodane przez: Adrianna Kamińska, 25 października 2019 15:28:00 CEST

Po co właściwie podróżujemy? Czy tylko po to, aby z zimnym drinkiem w ręku korzystać z uroków all inclusive i najzwyczajniej w świecie odpocząć? Siły pchające nas w nieznane mają różne podłoże, a jednym z czynników motywujących do odbycia wycieczki może być np. ciekawy prezent. Bardzo motywująco, zarówno na początkujących, jak i zaprawionych globtroterów, działają mapy zdrapki. Przyjrzyjmy się im bliżej i sprawdźmy dlaczego mapa zdrapka to znakomity pomysł na prezent (nie tylko) dla podróżnika.

Pomysły na prezent dla podróżnika

czytaj więcej
Dodane przez: Adrianna Kamińska, 11 października 2019 15:01:06 CEST

Wybierasz się w najbliższym czasie na 18-tkę? Nie wiesz jednak co kupić solenizantowi? W takim razie świetnie składa się, że jesteś na naszej stronie. Zapraszamy do zapoznania się z kilkoma propozycjami, które są zabawne i powinny przypaść do gustu osobie formalnie wkraczającej do świata dorosłych.

czytaj więcej
Dodane przez: Michal Lembicz, 1 lipca 2019 10:05:04 CEST

Dzień Dziecka to wyjątkowa okazja, aby sprawić dziecku coś, co wywoła szeroki uśmiech na jego twarzy i wzbudzi ogromną porcję radości. W tym artykule przedstawiamy nasze propozycje na upominek z okazji tego święta.

czytaj więcej
Dodane przez: Michal Lembicz, 30 maja 2019 16:19:00 CEST